Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik nem vitték bölcsibe a...

Akik nem vitték bölcsibe a gyereket, mivel töltitek a napjaitokat otthon?

Figyelt kérdés

2-3 éves gyerekek, akik idén nem mentek bölcsibe, jövőre kezdik az ovit.

Miket csináltok az egy év alatt? Programok, játékok, foglalkozások stb.?!

Minden kis tipp érdekel! Én is leírom majd mi miket szoktunk.


2022. szept. 22. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Mi rengeteget kreativitkodtunk, neten néztem mindenféle ötletet, azt megcsináltam és utána azzal jatszottunk. Sok festés, gyurma. Ezek még korából adódóan random firkák, maszatolások, pacsmagolások voltak. Csak élvezzük ez volt a lényeg. Szerette a verses rímes könyveket, könyvtárba is jartunk, később a meséket is megszerette. Heti 1x tornára és minden nap játszóra mentünk. 1,5 - 3, 5 évesen boltba vele nem tudtam menni, olyankor mamánál volt v apa vigyázott rá. De főztem, addig ő is játék konyházott, később a legóra is rákattant.


2 évesen már beszélt és sokat kérdezett, így ez sokat segített hogy pörög jön vele az idő

2022. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már csak múlt idő, mert a kicsi is ovit kezdett, de a legjobb időszak volt. A nagy majdnem 4 évesen ment oviba.

Rengeteg mindent csináltunk, nincs idő mindent leírni. De így ősszel pl: rengeteget sétáltunk, terményeket, leveleket gyűjtöttünk (város, de van szép erdős park), madarakat, mókusokat néztünk, otthon a gyűjtöttekből ragasztgattunk, Kipkopp figurát készítettünk (mondjuk ez most is belefért, még az elsősnek is tetszett újra). Pocsolyáztunk. Otthon legó, olvasás, diafilm, közös sütés, főzés...

2022. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!