Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan töltitek napjaitokat...

Hogyan töltitek napjaitokat kismamák akik otthon vannak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés.A házimunkához nem sok kedvem van, de azt muszály megcsinálni.Amúgy tv-zek, nete-zek, vagy épp beteszek egy dvd-t és nézem.Amikor van kedvem felmegyek a sógornőmhöz neki van egy 1 éves kisfia.Otthon néha szomorú vagyok, pedig nincs okom rá, csak rossz egyedül.Már november 1-től itthon vagyok és már beleuntam.Néha lemegyek sétálni, de néha még ahhoz sincs kedvem.Lefekszem az ágyra és figyelem a pocim, közben meg a babóhoz beszélek:))ez felvidít
2009. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már a 9. héttől itthon vagyok. Eleinte tetszett a dolog, de ahogy telt az idő egyre jobban unatkoztam. Kitaláltam, hogy nem veszek, hanem saját magam készítem el a pici falvédőjét, ágynemű huzatát stb. Most a 35. hétnél tartok és még mindig csak varrok. :))) Azt hittem gyorsabban fogok haladni vele, de úgy látszik már kitart addig, amíg a baba ki nem bújik. Na meg persze a szokásos házimunka. Unatkozni már nincs nagyon időm. Lassan beszerzem a még hiányzó dolgokat. És mindent elrendezek a végleges formájába.


Boldog baba várást!

2009. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is netezek meg tévézek délelőtt, aztán minden napra beiktatok egy kis házimunkát (nem sokat: porszívózás, vasalás, hűtő takarítás, mosás ...) délután kicsi séta majd kb egy óra pihi, aztán nekilátok vacsit csinálni.

vannak viszont napok amikor semmi kedvem bármit is csinálni, csak döglök. néha jól jönne egy szintén terhes barátnő :-)

kitartást nekünk és boldog babavárást

18 hetes kismami

2009. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom leírni amit az előttem szólok!

De nekem sokszor már netezni sincs kedvem!

Nekem annyiból jobb hogy 13 órakor a kisfiam megjön a suliból így délután nem vagyok egyedül!

Néha eljön a volt kollégám és jókat pletyizünk a kollégákról! De tényleg nekem is vannak napjaim amikor semmi de semmi kedvem semmihez! És hát akkor lusta dög vagyok, és nem is csinálok semmit! Na jó ennek másnap iszom meg a levét! De hát néha ezt is kell...... !


Boldog baba várást!

Miért te mit csinálsz?


Egy boldog 19 hetes kismami

2009. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!