KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » Kisgyerekek » Hany eves korban volt, mikor...

Hany eves korban volt, mikor a gyereked mar nem akart puszit adni, kezed fogni az iskolanal, mert hogy mar ciki ? A masodikosom ma eloallt ezzel đŸ˜±

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Az enyĂ©m 9 Ă©ves, 3. osztĂĄlyos, Ƒ mĂ©g nem ĂĄllt elƑ azzal, hogy ciki. Nem tudom, fontos -e, de lĂĄny. Lehet, hogy a fiĂșknĂĄl esetleg mĂĄshogy van
2022. szept. 30. 12:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/14 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Soha nem akar puszit adni, Ă©s a kezemet sem fogja meg, neki az a bĂŒnti ha nem viselkedik, hogy kĂ©zenfogva megyĂŒnk haza😁3.5 Ă©ves
2022. szept. 30. 12:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/14 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
A fiam valamikor mĂĄsodik vĂ©ge felĂ© kezdte ezt. Harmadikban mĂĄr csak kitettem a suli elƑtt, most negyedikes, mĂĄr egyedĂŒl jĂĄr, nemhogy a kezemet fogja :)
2022. szept. 30. 13:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/14 anonim ***** vĂĄlasza:
46%
Lånyom 8. osztålyos, soha nem volt neki ciki. Nekem sem volt soha ciki édesanyåm. Szerintem nevelés kérdése.
2022. szept. 30. 14:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/14 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
Nem, ez nem nevelĂ©s kĂ©rdĂ©se, hanem teljesen normĂĄlis fejlƑdĂ©slĂ©lektani sajĂĄtossĂĄg. A gyerek levĂĄlni kĂ©szĂŒl a szĂŒleirƑl.
2022. szept. 30. 14:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/14 A kĂ©rdezƑ kommentje:

4-es, nem , nem neveles kerdese.


1-es valaszolo, az enyem fiu. Mikor kerdeztem miert, elkezdte sorolni az osztaytarsait, hogy nekik sem ad puszit az anyukajuk a kapuban.


Tudom, normalis, csak azt hittem meg kesobb kezdodik 😭

Szerintem igen, lanyoknal kicsit masabb.

2022. szept. 30. 15:04
 7/14 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

3-as vagyok.

Ó, KĂ©rdezƑ, ez csak a kezdet. A fiam 10 Ă©ves Ă©s elĂ©rte a kiskamasz kort. Kegyetlen.

Az Ă©n mindig jĂłlnevelt, cuki, kedves, simulĂ©kony kisfiam most visszabeszĂ©l, szemtelen, sĂ©rtƑdĂ©keny, flegma. KĂŒzdĂŒnk vele rendesen Ă©s az osztĂĄly tĂĄrsai szĂŒleitƑl is ezt hallom.

Hozzåteszem, måsokkal még mindig kifogåstalanul viselkedik.

2022. szept. 30. 15:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/14 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Elozo, ahh, ugy latszik minden korabban jon ...

Igen az enyem is nagyon kedves, simulekony. Raadasul egyedul nevelem, ugyhogy 8 eve csak mi ketten vagyunk mindig, nincs mas, talan azert is esik ez most tudat alatt rosszul.

2022. szept. 30. 15:36
 9/14 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
LĂĄnyom otthon vagy ha kettesbe megyĂŒnk valahova akkor mĂ©g mindig adhatok neki puszit kezĂ©t mĂĄr rĂ©g nem fogom 12 Ă©ves.
2022. szept. 30. 18:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/14 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
11 Ă©ves q lĂĄnyom, kisgimis, vagyis 8 osztĂĄlyos gimiben hatodikos. EgyelƑre simĂĄn ad puszit reggel bĂșcsĂșzĂĄsnĂĄl. És mĂ©g meg is ölel mellĂ©. RemĂ©lem mĂ©g egy ideig nem lesz neki ciki. :)
2022. szept. 30. 19:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!