Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek meddig "ciki" a...

Szerintetek meddig "ciki" a babakocsi?

Figyelt kérdés

Ha nálunk is eltörlik a benzin árstopot (vagyis inkább AMIKOR), át kéne szoknom a két és fél éves lányommal a vonatozásra. Ezzel csak az a baj, hogy a vasútállomás másfél km-re van a házunktól, és utána a városban, ahova mennénk boltba/játszóra/könyvtárba, ismét van legalább annyi km a séta. Ennyit nem tud a lányom lesétálni, én meg eleget cipeltem már...

Még nagyobbnak is tűnik a koránál, 3 évesnek simán néz ki. Szerintetek meddig ciki a babakocsi? Egyszerűen nem tudom máshogy elképzelni a dolgot. Talán kemping (mert azt ingyen lehet vinni a vonaton), de arra nem tudom elképzelni a gyerekülést... Vagy esetleg vegyek egy tolókaros triciklit? Az talán annyira nem ciki.


Motorozni/futóbiciklizni biztos nem engedem, itt nálunk főút mellett kell menni, és nincs járda.


2022. júl. 31. 16:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

amíg megül benne szerintem nem ciki.

triciklit te fogod tolni a gyereket meg majd cipeled vagy elveidet feladva megy melletted, én ezt nem ajánlanám.

amúgy kit érdeke ha a körmös Juci vagy a Manyi néni megnézi a 2.5-3 évest a babakocsiban? csinálja helyetted ezt a túrát ha akarja…

2022. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Vidd nyugodtan babakocsiban, amíg nem tud sokat sétálni. 2,5 éves múlt a lányom, hosszú sétára (pl. állatkert, kirándulás) viszem a babakocsit. Jön ameddig tud, utána beleül és tolom. A bónusz, hogy így a cuccokat sem semmi cipelnem, eltologatom, és ha fáradt, tud benne aludni. Nem ciki egyáltalán. Nekem is megfordult a fejemben ugyanez, de senki nem nézett furán, meg amúgy se érdekel mit gondolnak. Nehéz cipelni egy nyűgös gyereket+cuccokat, ez van.
2022. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Én akkor látom cikinek, amikor már láthatóan nem kényelmes a gyereknek a babakocsi, kinőtte, arányaiban nagyobb, mint a kocsi.

Egyébként a tolókaros tricikli jó ötlet, ha megül benne. Ha tudtok, kérjetek kölcsön egyet próbára, sok anyukától hallom, hogy nem szereti a gyereke.

2022. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Felénk sok gyerek szereti a triciklit. A lányom 2 éves még nem pedálozik, de már próbálgatja. Esetleg próbáljatok ki egyet, hogy a gyereknek tetszik-e egyáltalán.
2022. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki.



Ha a gyerek nem tud hosszan menni, akkor használjatok alternatívát. Ha babakocsit, akkor azt.



Én is be tudnék sétálni a munkahleyemre, csak 4 óra lenne, és semmi erőm nem maradna dolgozni.


Ezért megyek busszal. Ennyi

2022. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, minél többet ül benne, annál később szokja meg a setalast. 1 évesen triciklit kapott, de ahogy bejött a jó idő setalunk mindenhova. Elején cipeltette magát kicsit a vége felé aztán megszokta, élvezi, birja. Egy éve nem ült semmibe, semmin.
2022. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az ikreinknek van tricikli, én nagyon szeretem. Nekem már babakocsiban nem szerettek ülni. Ezt viszont imádják.

Az ikressel könnyebb közlekedni, mint az egymás melletti kocsinkkal. 😅


Egyébként viszont ha csak azért váltanál h ne szóljanak meg, tojd le!!! Csak ezért nem venném meg.

2022. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%

De én nem értem, miért kéne naponta bemenni a városba?


Ahol laktok, ott nincs semmi?


Menjetek be heti egyszer játszani, könyvtárba meg nagy bevásárolni, annyira tán csak futja majd.

2022. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs semmi kb tanyán lakunk
2022. júl. 31. 16:32
 10/34 anonim ***** válasza:
98%
3 éves koráig használtuk. Piszkosul nem érdekelt,ki mit mond.
2022. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!