Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, hogy ha egy...

Mit gondoltok, hogy ha egy kisgyereknek korlátlan képernyő idő van?

Figyelt kérdés
az egyik ismerősömnek a gyereke egész nap a telefont nyomkodja meg az iPadot nezi

2022. okt. 1. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát nyilván nem jó. Elveszi az időt értelmesebb dolgoktól és nagyon káros a szemének és az idegrendszerének is.
2022. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Magánügye
2022. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Senkinek semmi köze hozzá. Biztos, hogy a te nevelésedben is találhat hibát az, aki keres.
2022. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Addig magánügy csak, amíg nem az én adómból hordják fejlesztésre olyaanokat kiszorítva, akiknek önhibán kívül van szükségük fejlesztésre.

És addig magánügy, amíg nem az én gyerekem osztálytársa.

2022. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Az én gyerekemnek sincs megszabva, mennyit nézheti. 3.5 éves.

De mellette játszik, oviba van, udvaron rohangászik.

Amíg nem megy más rovására, addig nem is fogom korlátozni.

Aztan igazából pont leszarom ki mit gondol erről.

2022. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk abból a szempontból nem magánügy, hogy a következő generáció értékrendjét most alapozzuk meg a saját gyerekeinkkel. Minél több a tudatos szülő, aki több dologra is tudatosan figyel, ellentétben az előző generációval, annál nagyobb az esélye hogy a társadalom összetétele is jobb lesz. Ehelyett mindenki leszar mindent,mondván magánügy és már a sokkal súlyosabb bajoknál is csak elfordítják a fejüket.

Szerintem gáz, hogy erre (sem) figyelnek a szülők. De tény, hogy ennél lenne még fontosabb dolog is.

2022. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Oké, akkor nem sz.rom le. Fúdegáz, pokolra vele, én ennél sokkal jobb szülő vagyok, stb. Ha ezt leírom ide, akkor majd az illető szülő kevesebbet fogja a képernyőztetni a gyerekét?

Foglalkozzon mindenki a maga dolgával, másokéval, pedig annyira, amennyire az illető kéri. Ha valaki megkerdezné tőlem, szerintem jól teszi-e, hogy korlátlanul képernyőzteti a gyereket, nyilván azt mondanám, hogy nem. De nem fogok egy névtelen fórumon azon csámcsogni, hogy egy számomra vadidegen mit csinál. Ha már "értékrendről" beszélünk.

2022. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
A gyereknek kellenek a korlátok minden téren. Később ebből problémák lesznek.
2022. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Fiamnak is korlátlan idő van. De ő mellette focizik, tanul olvas, elfoglalja magát.
2022. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

8: edukációnak hívják, és igen ezen a szinten is lehet edukálni az embereket. A stílust és a mondanivalót és a motivációt kell megtalálni.

Nem arra kell kihegyezni, hogy te mekkora szuper szülő vagy hogy nem teszed és leszólni a másikat. De arra se, hogy ez magánügy és azt csinál amit akar.

Végülis ha meghalsz egy közlekedési balesetben mert nem vagy bekötve, az is magánügy, mégis szabályozva van.

2022. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!