Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H&M-ben vásárló anyukák! Ti...

H&M-ben vásárló anyukák! Ti hogy oldjátok meg a méretváltást?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyen élünk, ahol van Tesco (F&F), Takko, Pepco, Kik és kínai bolt, ahol tudnék ruhákat venni, de azok nem jöttek be.


H&M-től szoktam rendelni leggyakrabban.

122/128-as méretet kezdi kinőni a fiam, de a 134/140-es ruhákban meg elveszik… annyira nagy különbség van a méretek közt, nagyon nem praktikus ez a dupla méretezés.


Erősebb testalkatú és alacsonyabb is, szóval duplán nehéz…


Ti hogy oldjátok ezt meg?!


2022. okt. 4. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nehezen.

Bár még csak a babaruháknál tartunk, de a 68 már majdnem kicsi (kivéve az ujját, azt még most is vissza kell hajtani a bodyknak), a 74 viszont óriási.

2022. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont fordítva, vékony, alig találok rá ruhát, ami ne esne le róla. A nadrágok szárát én felhajtogatom, ha nagy, és gumis derekú övet kap bele.


Lidl-ös ruhákat nem próbáltad?

2022. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Babakorában vettem a Lidl-ben többet, de lassan 1 éve nem is látok, max pizsiket.. vagy egy-két darabot, de pici méretűt.
2022. okt. 4. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát egyébként ruhadarabja is válogatja, hogy miből mekkora kell. Mi még kisebb méretnél tartunk, de csak a H&Mben vásárolok. Ma pl. egy 86-os body, egy 80-as nadrág és egy 74-es pulóver van a lányomon.
2022. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ruhánál nem zavar ha túl nagy. Hosszú ujjú póló/pulcsi ujját felhajtom, pólónal mindegy. Nadrág alját felhajtom. Ha a nadrág dereka nem jó az más, azt inkább vissza is küldöm.
2022. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A H&M méretezése sem egységes! Sajnos! Még terméktípuson belül sem, sőt, adott cikk különböző méretei sem mindig konzekvensek. Már küldtem vissza emiatt, mert a nagyobb méret kisebb volt a kisebbnél, ugyanazon 3 db-os ujjatlan bodyból. Vagy egy kétdarabos harisnyaszettnél egy méretnyi különbség a kettő között. Arról már ne is beszéljünk, hogy több centi különbség ugyanazon harisnya két szára közt! :D De tényleg, a H&M-nél aztán van minden, igaz, a legtöbb túlméretezett, utána jön a mérethelyes, végül az alulméretezettből van a legkisebb választék, ezért én mindig olvasom a véleményeket és több méretet is megrendelek ugyanabból. Aztán megy vissza, ami nem lett jó.
2022. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is mindig elolvasom a véleményeket, bár nem igazán találtam még olyan terméket, amit lepontoztak volna, illetve a legtöbbnél az van, hogy „vékonyka” kisfiamra… :)


Ami olyan, azt én is felhajtom neki, de akkor is vannak olyan darabok, ami egyszerűen lóg rajta, látszik, hogy nem a mérete.

Tudom, hogy nem egyformák, talán nincs is olyan márka, de szerintem itt tényleg bazi nagy az eltérés..

2022. okt. 5. 05:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírták, plusz a nadrág, ha lötyög, akkor nadrágtartó.

Nagyon összevissza vannak számozva a ruhák, már vettem olyan rövidnadrágcsomagot, hogy kettőt belőle elhordott a lányom, a harmadik pedig jó, ha jövő nyárra jó lesz rá...Vagy rendeltem olyan 86-os leggingseket, hogy kibontás után rögtön ment a 62-es csomagba. Agyatlan az egész.

2022. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!