Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
adott egy 5 éves kisfiu akinek nagyon sok barátja volt otthon de elköltöztunk,2 éve. Es nekem a nyelvi nehézségek miatt nem konnyu bartságot kialakitanom, anyukákkal.lassan az ovodában nagyon sok baratja van és nagyon jol eljétszik kisebbel-nagyobbal.DE valahogy a délutánokon a jatszoteren nem sajnos nincs hasonlo ismeros vagy barát. Sajnos lassan én ebbe bele betegszem,ezzel kelek és fekszem.Agodnom kellene?mitgondoltok ?van más is hasonlo helyzetben?kérlek nyugtasatok meg hogy ettöl még esszéges gyerekora van,ezen kivul nagyon sok idot toltunk egyutt és játszunk

#gyerek #barathiany
2022. okt. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oviban van barátja, nincs miért aggódnod. Őket hívjátok magatokhoz, remélhetőleg őt is hívják majd.
2022. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak te vagy magányos és belevetíted.
2022. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elgondolkodtatto,de igen lehetséges
2022. okt. 7. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is inkább te nem érzed jól magad. Szeretnél mesélni? Merre éltek? Dolgozol? Párod jól bánik veletek? Nincs a környéken magyar család? Nincs lehetőséged ottani nyelvtanfolyamra?
2022. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oviban kb mindenki a barátom volt. Játszótéren, játszóházban és egyéb helyeken ahol gondolom szokás soha nem barátkoztam, vagy azzal játszottam akit ismertrm, vagy egyedül. Szerintem nem

gond, nem gondolnám, hogy valami befordult ansztiszoc lett belőlem, de az tény, hogy nem vagyok a társaság közepe :D

2022. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem amit írsz. És nem viccelek. A válaszokból gondolom, hogy az a baj hogy ovin kívül nincs barátja?

Miért kelsz és fekszel ezzel?

Biztos van a környéken valaki akivel szívesen ismerkednétek, hajrá.

2022. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!