Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert ilyen degeneraltak a...

Miert ilyen degeneraltak a nagyszulok?

Figyelt kérdés
Miert kell egy masfel eves gyereknek Colat adni feltetlenul meg miert jo az ha kutyas kezzel eszik en se feltem a gyereket egyen a homokbol egy picit nyalja meg a kovet, de azert konyorgom mi sem a kutyatalbol eszunk
2010. szept. 27. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg persze a nagyszuloknel mindent lehet, de ha itthon csinalja akkor a parom ki van akadva h en miert engedem meg neki, persze a szuleire is raszol de ettol nem erzem jobban magam
2010. szept. 27. 09:29
 2/5 anonim ***** válasza:
mert azt akarják, hogy a gyerek szeresse őket, és azt hiszik, az az út vezet odáig, hogy mindent megengednek neki. De ez nem igaz, mert a gyereknek szüksége van határokra is.
2010. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg talán nemtörődömség is.
2010. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen sokszor kiakadok én is.Két éves a fiam,anyuékkal egy udvarban lakunk,csak a telek két végén... :)

Egyik nap anyu hozza a gyereket,h öltöztessem át,mert kávés.Nézek bambán,oké leöntötte magát.Beleszagolok a szájába,érzem,h kávészagú.Rákérdezek,anyu dadogva mondja,h egy pillanat se telt bele,és beleivott,ezért öntötte le magát.Azt hittem a guta kiüt!

Amúgy rendszeresen vizesen jön tőlük vissza a gyerek,nem tudom mit engednek meg neki,és mit nem.De eddig nem sok fegyelmezést vettem észre tőlük.Oké,nagyszülők,de mikor le akarom tanítani vmiről,ők meg megengedik neki,az már kicsit felháborít...

2010. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dereng hogy nagyszüleimnél szemétlapátból ittam a vizet
2010. okt. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!