Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki csinal gyerekzsurt...

Mindenki csinal gyerekzsurt 6-7-8 eves gyerekeknek? Vagy csak szulok, nagyszulok, nagynenik koszontik fel a gyerekeket? Ki hogy csinalja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szia.6 évesen csináltam neki elöszőr,de most a 7 évesen nem,mert 5 hónapos a kicsi és nem akartam,hogy sok gyerek legyen itthon/November/.A mi barátikörünkbe most nagyon menő a játszóházas szülinapi buli.:)
2010. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem anno kétszer rendeztek talán ilyen gyerekzsúros bulit (most 20 vagyok, ha érdekel a személyes tapasztalat), de nem voltam nagyon oda érte. Akkoriban menő volt a Mekdöglecces "buli", az egyik olyan volt, sok maradandó nyomot nem hagyott, kívéve, hogy az egyik lánytól kaptam egy piros alkoholos filcet össz-vissz, mondhatom csodás volt.

Jobban szerettem az itthoni felköszöntést, ettünk, ajándék, aztán játszottam az új ajándékokkal vagy olvastam az új könyvet. Szóval inkább a gyerekedet kéne megkérdezni, ő mit szeretne.

2010. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia,


ahogyan én emlékszem nekem minden évben volt, az aktuális barátokkal :) én nagyon élveztem, nem volt nagy felhajtás, akkor még nem voltak játszóházak, otthon, házi sütésü tortával, szendvicsekkel és akkor még Szandi kazival :)

kisfiunk 22.-én lesz 2 éves és idén is csinálunk Neki gyerek bulit is, ő imádja a közösséget és a társaságunkban is van már 5-6 baba, igy a szülőkkel is találkozhatunk egy kicsit, a gyerekek pedig játszanak :)


Ági

2010. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ! Nem kell rosszul érezd magad, ha nem csináltok. Családdal is emlékezetes élmény lehet.

Ha megpróbálod, kicsit is lehet, csak egy barátot ha hívtok, hgoy mégis legyen kishaver is.

Mi tavaly 5 bulin voltunk kicsin nagyon, a kisfiamnak az tetszett, ahol csak az ünnepelt volt. Az Ő bulija nagyobb volt együtt a kistesójával kimentünk az is jó volt.

Lényeg, hogy boldogság legyen, és torta és szülinapi dal :-) Esetleg ajándék is.

2010. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs rá hely,a városban pedig nem nagyon van megfizethető lehetőség-nem akarok több 10E Ft-ot költeni ilyesmire-.Mivel a nagyfiú szülinapja szeptember végén volt, a szabadtéri program túlságosan kétesélyessé vált.Úgyhogy egy öszvér megoldást választottunk:tavasszal,amikor már borítékolhatóan jó idő lesz,rendezünk egy Duna parti szabadtüzes szalonnasütés,főzőcskézést a barátaival.

(Most volt 8 éves,náluk az osztályban szerencsére még nem túl nagy divat a szülinapi zsúr,talán azért,mert a legtöbben abban a cipőben járnak mint mi.)

2010. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szánt szándékkal nem hoztam be divatba. Csak a szűk család,épp vagyunk így is mindig vagy 20-an.Nekem jó nagy a családom,és élnek még a Dédikék is hál istennek,a férjem részéről is jönnek egy páran,van kis unokatesó is nem is egy. Anyagilag már nem bírnánk,hogy 2x üljük meg,mert a kis barátnőket,barátokat is vendégeljem még meg,akik mellesleg arra nem méltatnak,hogy köszönjenek a suliba,majd fel buknak benned...de akkor sem.Akkor minek etessem,és lássam el mennyei mannával?? :O Pedig ez nem város,és városi iskola.Pici falu.Mindenki ismer mindenkit. Viszek be a suliba egy tálca sütit,meg üccsit,és körbekínálja az osztálytársait,vagy az ovis fiam,az ovis csoportját. Ennyi.
2010. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem csináltam gyerekzsúrt. Felénk nem igazán divat, csak már úgy 12-13 éves kortól. Az én lányaim 7 és 10 évesek, de a szülinapjukat azért családi körben szépen megtartjuk. Torták, tüzijáték, ajándékok, lufik. Többnyire jönnek a dédimamák is. Meghívom őket ebédre, van süti, gyümölcs, zenét hallgatunk, fényképeket nézegetünk, beszélgetünk.
2010. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem rendeztem gyermek zsúrt,és nagyon rosszul érzem magam emiatt..!!A lányom 2 hónapja járt oviba,és már hivták,persze nekem nincs lehetöségem,mert 2 szobás panelban lakunk,azóta meg nem hivják!Gondolom,mert nem lett viszonozva a meghivás!Pedig emlitettem a másik anyukának,ha van kedvük hozza fel nyugodtan hozzánk a kis barátnöt,teázni,sütizni,persze nem jöttek..Ti mit tennétek a továbbiakban?Szerintem tök jó dolog a szülinapi buli,6-7-8évesen,de korainak tartom ezt 3-4éves gyermekekkel...de a mi ovinkban nem elég úgy látszik,ha viszem a tortát,üditöt,rágcsálni valót szülinapkor,névnapkor..és még én érzem rosszul magam..
2010. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még azt hozzá tenném,hogy a gyermekem szülinapját itthon családi körben is ünnepeljük..ide is kell torta..stb.meg ajándék is..ugyhogy nem olcsó mulatság..
2010. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bohóclány válasza:
Ha ötlet kell, akkor [link] :)
2013. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!