Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alhat nagyszülőknél?...

Mikortól alhat nagyszülőknél? Ugy, hogy mi nem vagyunk ott? Mikortol eleg nagy, hogy a nagyszulok ne "rontsák meg" azzal, hogy kovetkezetlenek, stb?

Figyelt kérdés

Az anyós tök rendes, meg szeretem, meg minden, kivéve, ha a bébimről van szó. most 7 hós bébit el akarta vinni magukhoz, 50 km. még csak pedzegette, de hamarosan kérni fogja. én nem szandekozom a bebimet "odaadni", max 3-4 éves korától. olyanokat mond, hogy irigy vagyok, meg ha pl mondokatok a babanak kijavit (pl "matyas kiraly levelet irtet jatszok vele, mondom matyas kiraly levelet irt mondjuk szilagyi erzsebetnek, beszol, hogy neki biztos nem. meg ilyen kis huyesegek, de engem bantanak, amikor olyanokat mond a gyereknek, hogy en nem csinalok ezt vagy azt jol) (mi lesz ha nagyobb lesz??) meg nem akart nala lenni, sir, nyujtja a kezet hozzam, es akkor nem adja vissza, mert "nem is sir" :S

azt hittem anyukammal lesz gond, mert o nem volt mintaanya velem, de ő beture betart mindent, amit a gyerekkel kapcsolatban mondok neki, az anyósomnak meg mintha a falnak beszelnek (az após meg napoztatni akarta nyaron amikor 3-4 hos volt, meg adjak neki tojást, meg kenyeret, meg ilyenek).

en nagyon szeretem a bebim, es csak a legjobbat akarom neki, és tudom, hogy ok is szeretik, de nem tudom mikortol bizhatom rajuk hosszabb idore ugy, hogy nem vagyok ott.

sosem vonnám meg a bebimtől a nagyszuleit, mert nekem nem voltak, es rossz volt, hogy nem voltak.. de ertitek..


2009. okt. 7. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba, anyuka, nagymama, élethelyzet más, neked kell érezned! Van több olyan ismerős baba, aki 6 hósan tök jól viselte az ilyesmit, másik ismerős gyerkőcnek meg még 3-4 évesen is korai volt.


Más: miért nem szólsz vissza anyósodnak? Enyém is bepróbálkozott párszor azzal, hogy javítgat, de visszaszoltam, hogy nem, mert mi így mondjuk ezt a mondokát. Halálra piszkált, hogy cipőben legyen a gyerek állandóan, határozottan, de udvariasan mondtam, hogy mi a lakásban vastag zokniban vagyunk. Kedvesen, udvariasan, de ne ilyen "bocs hogy élek" stílusban szólj vissza.

Amiket leírtál róla, azok alapján én egyébként nem engedném, hogy elvigye...


Ezt a kérdést én írtam ki, talán a témába vág:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tanár, es olyan mentalitassal. nem en fogom ot megyozni, hogy nem o tud mindent a legjobban :)

csak tenyleg nem akarom, hogy az en tulerzekenysegem, vagy aggodalmam vagy nemtudom..szoval nem akarom oket szetvalasztani, meg tenyleg kedves, rendes, sose koccantunk csak babaugyben..


olvastam a kerdesed

en bebim 8 hos, de meg sehol sem voltunk nelkule

nem is tudnek

inkabb olyan heyekre mentunk, ahova vihettem (imadja az embereket)..max 3-4orat vot tolem tavol, de akkor meg az apjaval volt.

2009. okt. 7. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a szülő hozzáállásától és a babától is.Az én babám miután már nem szopizott/4 hós volt/ Azóta ott szokott aludni a mamánál.Semmi probléma nincs vele...Megszokta és szeret ott lenni.Most lehet lepontozni!
2009. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

10%ot adtam, nekem ez is hasznos volt, miert kene lewpontozni??

koszonom a valaszt, remelem tobben valaszolnak

2009. okt. 7. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
100at
2009. okt. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!