Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen teát adhatnék 2 éves...

Milyen teát adhatnék 2 éves kislányomnak este, reggel tej, kakaó helyett, ha híg a széklete?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
gyümölcs teát.Van a pikwicknek gyerekteája.Erdei gyümölcsös.De akár csipkebogyó teát is.A kamilla teát kerüld,meg az édesköményt,mert az székletlazító.De vannak a hippes instant teák is.
2011. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a csipkebogyó és gyümölcstea kombináció vált be.
2011. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kakaó fogja a székletet
2011. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a menta is fogja a székletet
2011. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A csipkebogyóról azt olvastam, hogy enyhe hashajtó hatása is van, és a Pickwick gyerekteában is van az is...
2011. szept. 8. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

szüksége van még a napi fél liter tejalapúra ami általában a reggeli-esti tejjel van meg.


első körben elvinném orvoshoz, kivizsgáltatni, addig is kakaót adnék, leginkább HA-s tápszerrel vaagy babatejjel ha azt bírja.

de teát nem adnék egy 2 évesnek lefekvés előtt :/

2011. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kétévesem sosem ivott még teát!! Kínálgattam párszor,de nem kérte. Inkább vizet iszik,és gyümölcslevet,limonádét,reggel kakaót.Most voltunk orvosnál pár napja híg széklettel,és felírt Milupa gluténmentes tejitalt.Abból készítettem a tejberizst(rizs is fog)is neki,meg a kakaót is.(habarást is abból csináltam levesbe)

Amúgy,ha híg a széklete adj neki banánt,almát,krumpliból,sárgarépából,rizsből készült ételeket,kekszet,ropit.Inni csak vizet,tiszta almalét(100%-ost). Esetleg nem eszik sok szőlőt?Kezdek én is rájönni arra,hogy talán a szőlőmagtól híg a széklete!

2011. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Imádja a szőlőt, és tudom, hogy attól hígabb is a széklete, de pár napja már csak almát, körtét, banánt kap gyümölcsnek. Bevetem még a répát (ez eszembe se jutott), aztán meglátjuk... Köszi.
2011. szept. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!