Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a fiammal hogy...

Amrein Tünde kérdése:

Mit csináljak a fiammal hogy eltudjak menni vele valahová? Kisfiam nem bírja az autózást, kaptunk kúpot de indulás előtt egy óra míg szegénykémmel el tudunk indulni valahová, mivel mindig kijön.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Eszik, iszik előtte valamit?
2011. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnál mi is így voltunk, folyton hányt az autóban. Tök mindegy volt, reggelizett vagy sem, keveset evett, diétásat, vagy sokat, etettem útközben vagy sem, mindig többször hányt. Ami nálunk bevált: Cocculine homeopátiás szer. Azt szopogattattam vele. Már a tervezett hosszabb utazás előtt 3 nappal érdemes adni, de közvetlenül indulás előtt adva is segít.

A másik, amire rájöttem: nem szabad korán indulnunk. Ha pár órával később ülünk autóba ébredés után, akkor szinte soha nincs gond. Mivel 7 körül kel, 10 előtt nem indulunk sehová, így jó. De a múltkor csak 4km-t autóztam vele korán reggel, máris hányt. Szóval mi reggel sehova.

2011. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 hónapos a fiam. Azt is próbáltam hogy nem eszik előtte, meg hogy eszik. De mindig baleset történik. A kúpot 4-5 be kell adni mivel mindig kinyomja így indulás előtt egy órával kell már túrázni rajta. Ezért kérek tanácsot.
2011. szept. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!