Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyerek belepisil a...

Ha a gyerek belepisil a fürdővízbe, akkor kiveszed?

Figyelt kérdés
Az enyém rendre azt csinálja, hogy ahogy berakom a kádba, közli, hogy bepisilt. Ti ilyenkor kiveszitek, és engedtek új vizet, vagy nem foglalkoztok vele?

2022. okt. 9. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Kiveszem, és engedek új vizet.
Nem foglalkozok vele.
72 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ hogy mekkora. Pici babánál nem foglalkozok vele, úgyis csak rövid ideig tart a fürdés. Nagyobb gyereket nem hagynék már úgy benne pancsolni.
2022. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez mindig előfordul, akkor vigyél be bilit és allva pisiljen abba.

Nekunk van az a békás piszoar vagy mi, már ő keri.

2022. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Lány, szóval ilyen piszoár meg hasonlók nem játszanak. :D

De amúgy a bili az nem rossz ötlet.

2022. okt. 9. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy nézett ki az én gyerekkoromban (kislány voltam én is), hogy ha a fürdetés végét nem siekrült kivárnom, akkor kivettek, de ha sikerült kivárnom akkor kérdezték, hogy kell e pisilnem és, ha kellett akkor kérdezték, hogy mit szeretnék, el akarok menni a wcre vagy most szeretnék pisilni. Ha az utóbbit választottam akkor belepisiltem a vízbe és utána kiszálltam a kádból.
2022. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!