Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt amikor előszőr...

Menőcsajszi72 kérdése:

Milyen volt amikor előszőr játszottál fogtündért?

Figyelt kérdés
Kérlek, csak olyanok írjanak, aki már csinált ilyet!

2022. okt. 16. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon izgatott voltam, hogy nehogy lehukjak! Amint elaludt, betettem a párnája alá egy ezrest (azóta egyébként már a sokadikat is). Másnap reggel boldogan szaladt és mutatta hogy mit talált. Aztán együtt beszélgettünk a fogtündérről, hogy vajon mikor jöhetett, hogy nézhet ki... Irtó cuki volt :)
2022. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy ezrest? Én max egy százast adnék. Láttam olyat aki behintette liszttel az éjjeliszekrényt és kis lábnyomokat csinált oda.
2022. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Magyarországon ez nem divat, de mindegy.
2022. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Éppen délutános voltam az ITO-n, volt egy durva baleset, három sérült jött hozzánk, kettő az enyém lett, kb meghaltam este tízre... Utána mehettem a teszkóba (akkor még nyitva volt éjjel is), ajándékot venni. Egy kis lakatos emlékkönyvet vettem ♥️, odaraktam az ágya mellé, majd kómába estem fürdés nélkül. Emlékezetes.
2022. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Igazából nem is saját ötlet volt, a Caillouban látta, de olyan izgatott volt, gondoltuk, legyen.

Nagyon cuki volt, és nagyon várta. Betette a fogat egy zsepibe burkolva, én meg kicseréltem egy százasra meg egy kis játékra. Egész pontosan egy fa gyíkocskát kapott.

Nagyon örült reggel, mutogatta mindenkivel csicseregve, hogy nála járt a fogtündér.

2022. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Kulfoldon lakunk, itt nagy divat, ugyhogy tudott rola, nagyon varta. Penzt sosem raktam neki, mindig valami kis jatekot, filctollat, ilyesmiket. A biztonsag kedveert mindig van itthon ilyesmi, hamar es gyorsan valtotta a fogait, 6 eves korara mar 8 maradando foga van.
2022. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Magyarországon nem divat? Hm... 32 éves leszek és tisztán emlékszem hogy volt nálam is fogtündérezés. Igaz semmit nem kaptam érte, csak "elvitte a fogtündér, mert fogakat gyűjt".
2022. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
7-es, nemtudom, en 42 eves vagyok, es kb 10 evvel hallottam eloszor a fogtunderes dologrol, mikor au pair voltam Angliaban.
2022. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Örültem neki,hogy végre lehetek fogtündér.

Igaz, nálunk nem viszi el a fogakat, készítettünk kis dobozt neki a kislányommal.

Csak pici ajándékot hoz.

2022. okt. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Én megyek a 40 felé, nálunk se volt fogtündér. Valszeg mi is játszhatjuk ezt el majd a többi gyerek miatt. Viszont tuti hogy csak valami kis dolgot kap,egy ezres túlzás.
2022. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!