Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek csendesebb, batortalana...

Akinek csendesebb, batortalanabb a gyereke es ez nehezseget okozott az oviban, az mivel segitette a gyermeket?

Figyelt kérdés

Kislanyom 3,5 szeret nagyon oviba jarni sose mondta h nem akar (most szeptemberben kezdte) de nagyon batortalan, csak nezelodik, de nem nagyon mer szolni senkihez es neha elofordul h bepisil mert nem mer szolni az ovi neniknek.


Mivel lehetne ezt oldani?


2022. okt. 19. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Semmivel, majd megnő. Ha nagyobb lesz, felszabadultabb lesz.
2022. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is most kezdte az ovit. Ő is elég csendes, meg nem is szokott gyerektársasághoz. Leginkább az óvónénivel játszik, mellette van. Mostanában kezd oldódni, csatlakozik a többiekhez, nem mondom, hogy puszipajtások, de én már ennek is nagyon örülök, szépen lassan kinyílik :)

Türelem kell, szerintem nálatok is csak idő kérdése :)

Barátnőm kislányának pl fél év kellett, hogy teljesen feloldódjon, úgyhogy várok én is :)

2022. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!