Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlásnál egy 2 és fél...

Bevásárlásnál egy 2 és fél éves gyereket az autóban egyedül hagyni? Ilyen őszi időben?

Figyelt kérdés
MIELŐTT elkezdenétek oltani, NEM az én gyerekemről van szó, csak nem tudom, mivel lehetne az illető szemét felnyitni, konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ez bűntetendő lenne-e pl, ha egy rendőr ezt meglátja? Erre hiteles forrást is kérnék, aki tud mutatni! Most nem arra vagyok kiváncsi, hogy "én is szoktam egyedül hagyni, stb", nem ez érdekel, hanem hogy konkrétan egy rendőr mit csinálna, ha ilyet látna meg, illetve ha ilyen bejelentést tennének mondjuk egy bevásárlóközpontban. A gyerek egyébként aludt...
2022. nov. 5. 16:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%
Eljárás indulna a szülő ellen, ha rendőr "rajtakapja".
2022. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Felhívod a rendőrséget, ők kijönnek betörik az ablakot ha nyár van, ha nem akkor megvárják amíg odaér a szülő és büntetést kap stb. Mi ezen a bonyolult?
2022. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
98%
Kiskorú gondatlan veszelyeztetese. Nem azért, mert meleg/hideg van, hanem azért, mert felügyelet nélkül hagyta.
2022. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
5%
Ugyan már mi a fene baja lenne amíg az anyja beszalad a boltba 10 percre?? Felakasztja magát a biztonsági övvel, vagy szétveri a fejét az ablakban? Inkább hagyja ott a kocsiban, minthogy ott ordítson a boltban meg szenvedjen vele az anyja.
2022. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%

4!


Hát nem tudom, mondjuk a kicsit piás Jani vagy a józan, de épp szívinfarktust kapo Mari beleszall a parkoló autóba? Vagy kiolja a gyerek a biztonsági övet és kb bármit csinalhat? Vagy simán csak felebred, nem látja az anyját és halálra rémülten zokog?

2022. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%
Gyereket soha nem hagyunk felügyelet nélkül. 5 percre sem. Soha.
2022. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

A munkámból kifolyólag teljes bizonyossággal mondom, ha bejelented a 112-re, azonnal ki fog menni a rendőr, a szülő ellen pedig eljárást indítanak.

Hidd el, aki szülőként ebben nem lát semmi problémát, arra semmilyen észérvvel nem tudsz hatni, hogy felnyíljon a szeme.

Valszeg a rendőr által elindított eljárást is csak igazságtalan szemétkedésnek venné, de legalább többször nem merné megtenni.

2022. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
4%

Nyilván nem úgy hagyja ott a gyereket, hogy nyitva hagyja a kocsit. Különben nem kéne akkor az ablakot sem betörni. 🤦‍♀️

Elég valószínűtlen "érvek" lettek felsorolva. Én simán otthagyom a kutyáimat az autóban, konkrétan semmit nem csinálnak. Egy 2 éves gyerek szintjén vannak értelmileg. Vagy az embergyerekek ennyire fogyatékosak meg életképtelenek, hogy 10 percet nem lehet egyedül hagyni, pláne ha ezt az időt végig átalussza, fel sem tűnik neki, hogy ott lett hagyva? Nagyobb szenvedés neki a boltban nyűglődni, mint egyedül ülni a kocsiban.

2022. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
84%

Kutya, bakker, KUTYA, nem gyerek. Nem, nincs 2 éves gyerek értelmi szintjén. Egy állat szintjén van.

Nem fogyatékos a két éves, nem életképtelen, csupán 2 éves. Nem hagyod egyedül. Ép eszű ember nem hagyja egyedül. Nem normalis, pl olyan, aki egy kutyával hasonlít össze egy gyereket, az nyilván ott hagyja egyedül.

2022. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%
Kutyát sem hagyunk amúgy egyedül,ha tudod hogy olyan helyre mész ahova nem tudod a kutyát bevinni, akkor nem viszel kutyát. Gyereket meg végképp nem hagyunk egyedül,ha nyűgös a boltban akkor többször viszem boltba,hogy hozzászokjon, nem pedig az autóban hagyom, ha ennyire nem lehet boltba vinni akkor a gyerek nélkül mennék bevásárolni.
2022. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!