Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlásnál egy 2 és fél...

Bevásárlásnál egy 2 és fél éves gyereket az autóban egyedül hagyni? Ilyen őszi időben?

Figyelt kérdés
MIELŐTT elkezdenétek oltani, NEM az én gyerekemről van szó, csak nem tudom, mivel lehetne az illető szemét felnyitni, konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ez bűntetendő lenne-e pl, ha egy rendőr ezt meglátja? Erre hiteles forrást is kérnék, aki tud mutatni! Most nem arra vagyok kiváncsi, hogy "én is szoktam egyedül hagyni, stb", nem ez érdekel, hanem hogy konkrétan egy rendőr mit csinálna, ha ilyet látna meg, illetve ha ilyen bejelentést tennének mondjuk egy bevásárlóközpontban. A gyerek egyébként aludt...
2022. nov. 5. 16:11
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
79%
Egy 2 éves gyerek valószínűleg nem tudja magát kikötni, vagyis a miénk nem. Ha nem úgy van meghúzva, akkor maximum kibújtatja a kezeit, de a derékrésznél még mindig fogja az öv.Én attól féltem mindig, hogy elrabolják vagy éppen nekimegy egy autó, felriad valami miatt és én nem vagyok sehol. Vagy amikor alszik, akkor félrenyeli a nyálát.Volt, hogy emiatt kikellett venni gyorsan az ülésből.
2022. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!