Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlásnál egy 2 és fél...

Bevásárlásnál egy 2 és fél éves gyereket az autóban egyedül hagyni? Ilyen őszi időben?

Figyelt kérdés
MIELŐTT elkezdenétek oltani, NEM az én gyerekemről van szó, csak nem tudom, mivel lehetne az illető szemét felnyitni, konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ez bűntetendő lenne-e pl, ha egy rendőr ezt meglátja? Erre hiteles forrást is kérnék, aki tud mutatni! Most nem arra vagyok kiváncsi, hogy "én is szoktam egyedül hagyni, stb", nem ez érdekel, hanem hogy konkrétan egy rendőr mit csinálna, ha ilyet látna meg, illetve ha ilyen bejelentést tennének mondjuk egy bevásárlóközpontban. A gyerek egyébként aludt...
2022. nov. 5. 16:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
8%
Sem a gyereknek, sem a kutyának nem esik semmi bántódása, ha pár percre egyedül van hagyva.
2022. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%
Sem kutyát, sem gyereket, sem semmilyen más állatot nem hagyunk felügyelet nélkül autóban. Sem öt percre, sem tovább. Neked 8-as sz a szerencséd, hogy itt név nélkül írogathatod a hülyeséget, mert az biztos, hogy minimum feljelentés menne ellened ha ilyen hozzászólást benyögnél pl egy Facebook csoportban.
2022. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
89%
Még a teljesen gyerekbiztos házban, a teljesen nyugodt és mondhatni veszélytelen 2.5 éves lányomat is csak maximum fél percre hagyom egyedül a házban, mondjuk amíg jön a futár, vagy behozok fát. Pedig ő aztán tényleg semmit nem csinál, és otthon van a biztonságban, és még így is max fél perc. Eszembe sem jutna egy autóban hagyni kint az utcán. Nem normális az ilyen.
2022. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
78%
Legutóbb Amerikában egy 3 éves csaklizott el egy autót,rájött, hogy tudná elindítani,mert anno figyelte az apját😅 szóval tud bajt csinálni egy 2 éves is. Volt olyan aki majdnem megfojtotta magát a biztonsági övvel.
2022. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
15%
Normális, életszerű indokot még mindig nem írt senki. 5 perc alatt mégis mi történik? Kigyullad az autó?
2022. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
94%
Felébred,megijed mert anya nincs ott,bepánikol és megpróbál kimászni amitől belegabalyodik a biztonsági övbe és majdnem megfullad( ez megtörtént dolog). Tessék csak egy dolog a sík közül. Vagy nem történik semmi,de a gyerek felébred bepánikol és emiatt nem mer többé egyedül lenni, hisz anya bármikor eltűnhet, volt ilyen pedig ott csak az oviban felejtették itt mégis lelkileg sérült a gyerek.
2022. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%

Beindítja az autót

Kioldja a kézi féket

Kipakol vagy kiönt valamit, amit a szülő felelőtlenül a kocsiban tárol és önmagát sebzi, vagy mérgezi meg

Beleakad a biztonsági övbe, vagy kioldja és beesik a két ülés közé úgy, hogy beszorul, eltörik valamilye

Vagy sikeresen kioldja magát, majd előre mászik és addig püföli a kormányt/műszerfalat, amíg ki nem nyílik a légzsák egyenesen a gyerekre



Ez csak így kb fél perc alatt jutott eszembe, mint valós és életszerű veszély, ráadásul az összeset nettó egy percen belül el tudja követni egy élelmesebb kisgyerek.


Ez így már kielégítő válasz neked, 16-os? Vagy még mindig hülyeségnek tartod?

2022. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
14%

Persze. Beindítja az autót, mikor az anyja magával vitte a kulcsot. De a filmekben látott kábeles trükkel beindítja. Beállítja magának az ülést, a tükröket, kioldja a kéziféket, majd padlógázzal lelép.


Anyuka patkánymérget meg ilyeneket tárol a táskájában, amit amúgy szintén magával vitt a boltba.


Az övet meg célzottan a nyaka köré tekeri, és felakasztja magát.


Egy 2 éves kisgyerek vadállat módjára majd biztos elkezdi verni az autót, az üveget is simán kitöri és meglóg.


Életszerű dolgokat kértem, nem ilyen filmes baromságokat.

2022. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
76%
Neked nincsen szerintem gyereked, így fogalmad sincsen hogyan is működik egy gyerek. Szerintem ennyivel zárjuk is le a témát, legalábbis a részedről.
2022. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg akkora baromságokat írtatok példának hogy az bámulatos!

Én azért nem mertem reggelente az ikreket a kocdiban hagyni még a nagyot az ajtóig kisértem az oviba (covid időszakban nem. mehettem be) mert rengeteg az ilyen önjelölt rendőr!

A ház előtt pl. simán a kocsiban ült az egyik addig még a másikat overálba húztam és kivittem. Mert ugye 2 gyereket nem tudok egyszerre kell vinni és kocsiba ültetni.

2022. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!