Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevásárlásnál egy 2 és fél...

Bevásárlásnál egy 2 és fél éves gyereket az autóban egyedül hagyni? Ilyen őszi időben?

Figyelt kérdés
MIELŐTT elkezdenétek oltani, NEM az én gyerekemről van szó, csak nem tudom, mivel lehetne az illető szemét felnyitni, konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ez bűntetendő lenne-e pl, ha egy rendőr ezt meglátja? Erre hiteles forrást is kérnék, aki tud mutatni! Most nem arra vagyok kiváncsi, hogy "én is szoktam egyedül hagyni, stb", nem ez érdekel, hanem hogy konkrétan egy rendőr mit csinálna, ha ilyet látna meg, illetve ha ilyen bejelentést tennének mondjuk egy bevásárlóközpontban. A gyerek egyébként aludt...
2022. nov. 5. 16:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
80%
Azon kívül hogy a bekötött ötpontos biztonsági öves ülésben elkezd ordítani, semmit se tud csinálni. De mondjuk valami retardált barom betöri az ablakot és elrabolja a gyereket. Én is láttam nemrég a spar előtt egy belülről kivilágított, beindított autóban az első ülésen egy 2 éves forma gyereket egyedül hagyva, nem értem, hogy lehet ilyet csinálni. (Lehet ült felnőtt a hátsó ülésen, de nem láttam senkit.)
2022. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
68%

"Mert ugye 2 gyereket nem tudok egyszerre kell vinni és kocsiba ültetni."


Ha emeleti lakásban laknátok, akkor meg fent hagynád a nyolcadikon az egyiket, mert ilyen életképtelen vagy?

2022. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
79%

21... Komoly?

Felöltözteted őket, egyik kezedben az egyik, másikban a másik, és beülteted őket. Ezen mi olyan nehéz? Vagy ha már tudnak járni, kézenfogás, és be a kocsiba. Én nem értem, hogy ez miért olyan nehéz. Én úgy szoktam az autóhoz menni, hogy egyik kezemben a gyerek, a másikban 2 táska, a kulcs, így nyitom ki az autót is két foglalt kézzel XD

2022. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
25%

1 éves koruk után tanultak meg járni. Ekkor 12 kilók voltak.

Megnézném h hogy tartod a 2 kezedben a 2 gyereket (mert a hordozó addigra kicsi) nyitod ki az ajtót, kaput, kocsiajtót és ülteted be! A táskát vinni még kb se ugyan az mint egy gyereket. Szomorú hogy nem érzed a különbséget

De nyugodtan ki lehet próbálni!

A 8. emeleten meg van lift, illetve ahol van 8 emeletes ott van normásil tömegközlekedés is így lehetne babakocsizni

2022. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként köszönik szépen túlélték ezt az időszakot. Semmi baja nem lett az alatt a párc perc alatt még a másikat kivittem. Ahogy addig se nyírják ki magukat még elmegyek wcre
2022. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
73%

A bemész a másik gyerekért a házba és a bemész vásárolni között úgy cirka fél óra-óra különbség van, az nagyon nem mindegy. Ja az egy évesemet háti hordozóval viszem aki lassan 11 kg... te vagy életképtelen.

Igen volt olyan gyerek aki egy függöny zsinórral is megtudta fojtani magát bravúrosan volt aki beszlopálta a kézfertőtlenítőt a kocsiban és sorolhatnám. Nézz utána neten, hidd el a gyerekek megoldják ha nincs szerencséd és eleven 2 évesed van.

2022. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
84%

"8. emeleten meg van lift"

A negyediken (négyemeletesben) viszont nincs.

"Megnézném h hogy tartod a 2 kezedben a 2 gyereket"

Ésszel. Csatossal vagy dupla csípőülőkével.

2022. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
76%

"Én azért nem mertem reggelente az ikreket a kocdiban hagyni még a nagyot az ajtóig kisértem az oviba (covid időszakban nem. mehettem be) mert rengeteg az ilyen önjelölt rendőr!"

Még szerencse, hogy legalább ez elrettent, ha már magadtól nem tudod felfogni, hogy veszélyeztetnéd a gyerekeidet.

Nagyon sok baleset volt már abból, hogy autóban hagytak gyereket felügyelet nélkül, keress rá.

2022. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
14%

De most komolyan ugyan milyen veszély fenyeget egy alvó gyereket a bezárt kocsiban?


Azon kívül, hogy önjelölt rendőrök hülyéskednek meg betörik a kocsi ablakát?

2022. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
13%

Életképtelen a te gyereked lesz! Mert paramami még 5. osztályban is bekísérni majd a terembe az pici szeme fényét.


A stílusod pedig nyilvánvalóvá teszi h "remek" nevelésben részesül

2022. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!