Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki modellkedni viszi a gyerekét?

Figyelt kérdés
5 éves lányom van, és mindenki vagyis sokan azt mondják, hogy miért nem viszem modellkedni, már egészen kiskorától mondogatják úton útfélen, ismerősök, idegenek is, mert nagyon gyönyörű, mindenki azt mondja kiköpött Palvin Barbara csak 110 centis kiadásban, amúgy szerintem is teljesen ugyanúgy néz ki. Imád is szerepelni, imádja a társaságot, mindenkivel közvetlen, szeret a középpontban lenni bárhol. Én is gondolkodtam rajta már, hogy megpróbáljuk valahol, de sose vágtam még bele. Vannak fenntartásaim. Valakinek van esetleg tapasztalata erről? Mi a véleményetek róla?
2022. nov. 15. 07:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Huu hagyjuk..

Kicsit túl lett tolva 🤣

Hol láttatok egy Regio jatek reklámban vagy egy H&M kids, egy Pepco vagy egy TeleKom vagy akármilyen reklámban kisminkelt, qrvás gyerekeket? 🤣🤣 Én még soha..

2022. nov. 16. 09:48
 22/25 A kérdező kommentje:

És most tudtam meg itt azt is, hogy aki szép nem lehet jó ember majd, csak buta :D


Na mindegy köszi a válaszokat


Tanulságos volt

Némelyik tényleg ☺️


Majd meglátjuk mi lesz

2022. nov. 16. 09:55
 23/25 A kérdező kommentje:

Amúgy egyszer hívtak, csak nem mentünk.

Forgatásra (film)

Ott azt mondták, hogy napi max azt hiszem 4 órát "dolgozhat" utazással együtt, ami fél fél óra legalább, tehát max 2.5-3 óra lehetett volna a munka, kocsival hoztak vittek volna 1 gyerek+1 kísérő

Szóval az ilyen estig tartó munkákat el se hiszem

De kell is gyámhivatali papír is hozzá, hogy mehessen ilyenekre

Csak mellékesen jegyeztem meg most ezt, érdekesség képpen

2022. nov. 16. 09:59
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem kellett hozzá papír. A forgalmas helyszínt csak este tudták kibérelni, így késő estig tartott a forgatás. Hiába van 1 perces jelenete,végig ott kell lenni. Jól fizetett volna, de még mindig csak ötszámjegyű összegről beszélünk, és ezek a munkák ritkán vannak. Nem akartam kitenni ennek.

Az a baj, hogy a legtöbben úgy képzelik a modellkedést,hogy van egy szép ember és akkor majd leborulnak a lába előtt. Ez nem így megy. Ha jobban utánaolvasol PB karrierjének, nála sem így volt. De legjobb,ha van az ismerettségi körödben igazi modell, ő majd mesél. A modellkedés semmivel nem könnyebb munka, mint bármelyik másik (sőt...), nagyon kivételes esetekben lehet vele igazán sokat keresni és azt is csak külföldön.Befektetést és utánajárást igényel. Ilyen,hogy "megpróbáljuk" és majd "felkapják,mert szép", ilyen konkrétan nincs. Meg a "felfedezik" sem létezik,pláne nem 5 évesen, amikor még azt sem tudják,milyen magassága,alkata lesz.

2022. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Cubina ***** válasza:
68%

Azért, mert a Palvin Barbi befutott, még nem jelenti azt, hogy valaki, aki hasonlít rá, tökéletes modell lehetne. Főleg egy 5 éves gyerek.

Barbi gyönyörűnek nem nevezhető, a testéhez képest aránytalanul apró feje, hegyes álla, furcsán álló szeme és hatalmas szája vna, de ez nem is számít, mert szerencséje volt. Véletlenül volt jó helyen, jó időben. Nem azért figyeltek fel rá, mert gyönyörű volt. Egy fejesnek valamiért megtetszett, aki aztán sztárt csinált belőle. Igazán ismert attól lett, hogy összejött egy híres Disney sztárral.


Egyébként meg nyugodtan elviheted a lányodat alkalmi válogatásokra (valami reklám például, amin nem kell hónapokat dolgozni). De ehhez regisztrálni kell egy ügynökségnél, fizetni és egy portfóliót készíttetni sok fotóval. A műteremben már kiderül, hogy mennyire bírja a strapát. Mert ha néhány fotótól elege lesz, akkor egy forgatást vagy komolyabb fotózást se bírna. Aztán a portfóliót nézegetve lehet, hogy valaki pont belőle akar majd sztárt csinálni.

De az is lehet, hogy őt is kinézi magának egy fejes az utcán sétálgatva, és úgy már könnyebb lesz minden.

2022. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!