Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előtérbe helyeznétek a sportot...

Előtérbe helyeznétek a sportot ha másodikos gyereketek a tanulásban nem jeleskedne?

Figyelt kérdés
Lehetőségünk lenne minden nap iskola előtt, után edzésre vinnünk. Ami leterhelné de a sportban eredményesebben teljesít.
2022. nov. 23. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmi esetre sem.
2022. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Én igen.


Nem erőletetm feleslegesen azt ami nem megy, hanen támogatom abban amiben ügyes. Van egy minimum tanulmányi elvárásom, ne bukdácsoljon, de ha jó sportoló akkor segíteném ebben.

2022. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Egy másodikos gyerekről beszélünk könyörgöm! Ebben a korban nagyrészt a szülőn múlik, hogy milyen az iskolai teljesítménye!!!
2022. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan. Személyiségen, és képességeken is múlik. Ja leülhetek vele plusz 4 órán át hogy beseggelje a dolgokat, meg gyakorolhatunk égbe világba, ha nem érdekli igazán. Vagy csak simán ha annyira nem okos, vagy szorgalmas. Nekem elég a 3-as ha másban ügyes.
2022. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem. Egy ekkora gyereknek eleve rengeteg iskola előtt ÉS után is extra elfoglaltság, plusz még annyira se haladnak az iskolában dög fáradtan, mint eddig.
2022. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem megy neki matek vagy az olvasás írás,és mit jelent nem megy?
2022. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs azzal gondom, ha egy nem túl jó tanuló gyerek sportol, főleg, ha abban legalább sikere van. Hajnalban, suli előtt viszont biztos, hogy nem vinném edzésre, az rettenetesen kimerítő egy ilyen kicsinek, ennyit nem ér az egész.
2022. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Engem is érdekelne, hogy mit értünk “nem jeleskedik” alatt.


Másodikban majdnem megbuktam matekból a szorzótáblából, de mégis kitüntetéses diplomát szereztem mérnökinformatikából 15 évvel később.


Harmadikban utáltam a helyesírást. Kiderült, hogy hetedikig nem diagnosztizálták a diszlexiámat/diszgráfiámat, meg amúgy hetedikben vették észre a beszédhibámat, ami miatt akkor csúfoltak is, szóval gondolom elég feltűnő volt. Mégis egész jó lett a helyesírásom és az írásképem is (gimiben mindenki az én jegyzeteimből tanult).


Anyum meg amúgy másodikban majdnem megbukott magyarból (szintén disz-es volt), aztán mégis orvos lett három szakvizsgával…


Ne írd le a gyereked. Az oktatási rendszer úgyis megteszi, te higgy benne.

2022. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Reggeli edzésre ne vidd még szerintem, az sok lenne. Picike még, ne hanyagoljátok az iskolát se, ilyen korban nincs minden veszve. Ülj le vele ha időd engedi, tanulj vele, segíts neki, sportolni is járjon, de szerintem elég heti három, maximum négy edzés, ebben a korban fontos, hogy sokat játsszon a gyerek.
2022. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Azért a 2.os tananyag nem értéséhez igencsak gyengeelméjűnek kell lenni vagy csak simán elhanyagoltnak. Inkabb vidd valami fejleszteste. A sporthoz is kelleni fog ész,ha magasabb szinten akarja űzni..
2022. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!