Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kuki felállási dolgok?

Kuki felállási dolgok?

Figyelt kérdés

2 fiam van. Egyik úgy született, hogy állt a kukija, mondjuk így viccesen. Konkrétan fejen pisilte magát. A kisebbiknek viszont 9 hónapos volt mikor először bekeményedve láttuk. Azóta is csak havonta 1x látom úgy, de sem fürdésnél, sem ha matat pelusozásnál, az a pár alkalom is olyan, hogy olyan előre mered nem fel. Szerintetek? Akinél volt efféle probléma, ha ez az, akkor ez köthető-e valamilyen idegrendszeri betegséghez, vagy máshoz? A bőr már lejött a makkról. 3x szakadt fel neki erőltetés és vérzés nélkül de elég csúnya piros volt. Lehet attól, hogy fél? Egyébként van hogy megfogja és nevet, mert csikis neki. A heréi lent vannak, és ahogy látom jó fejlettek, urológus azt mondta telefonon hogy majd a háziorvos megmondja. Háziorvos pedig hogy nem kell ezzel foglalkozni. Hmmm? Most 2.5 éves lesz. Érdekel a véleményetek.

Köszönöm!


2022. nov. 25. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát a kórházban eszembe nem jutott arra figyelni... Ez tényleg elég betegen hangzik. Hogy lehet elvarasokat tamasztani ilyen ügyben egy kisgyereknel hogy mennyit meg hogy.. Ez beteg.
2022. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiamnak már a kórházban állt a kukker, a másodiknak egyszer láttam úgy ahogy állni és már 4,5 éves. Fura az biztos de nem tudok vele mit csinálni
2022. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es. Megnyugodtam. Ennyit akartam csak. Tehát másnál is van ilyen.
2022. nov. 26. 21:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, ne parázz kinél így kinél úgy. Majd ha ott lesz akkor majd fog neki állni.
2022. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Attól féltem, hogy az idegrendszere miatt van, de már kaptam privátban is üzenetet, hogy nem számít, meg hogy felnőtteknek is van olyan, hogy nem fel, hanem előre csak. És azt írták minden rendben nekik. Úgyhogy a háziorvosnak hiszek, és aki tapasztalta. Ha valami mégis adódna, akkor nem kell beutaló itt urológiára. Megmondom nézzék meg.

Higgyétek el nem vagyok aberrált, csak már azt sem tudom mit csináljak vele, mert annyira beteges szegényem. Annyira imádom, szeretném, ha ép felnőtt lenne, de ahhoz kell egy kis csoda is.

2022. nov. 29. 13:11
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Van valamilyen genetikai betegség nálatok?
2022. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát genetikai-e vagy születésből adódó azt nem tudom még, de több féle tüneteggyüttest produkál. Doki azt mondta sok mindenre ráillik, de mindet el is hagyhatja. A legrosszabb forgatókönyv szerinte, hogy ha autista. Vizsgálatot teljeskörűen csak 3 éves kortól fog kérni, de azt mondta korai fejlesztést el kell kezdeni és vigyem mindenhova, sokat mozogjon.
2022. nov. 29. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!