Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó szülők! Nálatok hogy...

Dolgozó szülők! Nálatok hogy van a logisztika a gyerekekkel? Ki hozza-viszi a kicsiket, milyen felállásban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy esetleg van ahol apa viszi őket reggel, anya hozza el őket délután stb


Mi most alakítjuk ki a saját rendszerünket, hátha tudunk másoktól ihletet meríteni?



2021. szept. 21. 11:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 8-tól 16:30-ig dolgozom. A párom reggel 6-tól délután négyig.

Reggel én viszem a gyerekeket az iskolába,oviba és délután a férjem megy értük, mert korábban hazaér.

Már 3 éve így működünk.

2021. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mennyi idősek a gyerekek?
2021. szept. 21. 11:25
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
10 és 6 évesek.
2021. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Váltott műszakban dolgozunk. Az viszi/hozza, aki épp itthon van.
2021. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk nem értem más munkabeosztásából te mit szeretnél meríteni? Nyilván ahány ház annyi féle válasz lesz, mert mindenkinek más a körülménye. Függ a munkaidőtől a távolságtól, attól hány gyerek van, és hol?! De szerintem adja magát.
2021. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ált én viszem oviba a gyereket, férjem elhozza. Viszont gyeden vagyok a kicsivel, fél év múlva bölcsibe kell adni és fogalmam nincs hogy lesz, mert ovi bölcsi két teljesen más irány, a munkahelyem meg egy harmadik, reggel negyed 7kor kéne induljak a kicsikkel, hogy beérjek 8ra.

Férjem kocsival jár 7re. Így fél hétkor indulnak a kicsivel oviba ha ő viszi, ha a bölcsist is vinni kell majd, neki is negyed hétkor kellene indulnia, de neki kocsival akkoris gyorsabb és egyszerűbb.

Ezen most feszkó van, mert nem tudjuk még hogy lesz.

2021. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én 8-16ig munkarendben vagyok férjem 6-14ig.

Reggel én viszem a gyerekeket délután a férjem hozza el őket.

2021. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%

Én intézem a gyerekek logisztikáját. A nagy most lett iskolás, ő egyedül jön- megy. (Átmegy a szemközti utcába és ott van) A kicsi ovis. Miután a nagyot elindítottam 7:45kor, viszem a kicsit 8ra. A nagy 11:45kor végez, a kicsiért fél1 és 1 között megyek.

Mind a két gyereknek van külön foglalkozása, a kicsié kéthetente délelőtti program. Ilyenkor ovi helyett a foglalkozásra viszem. A nagy különórája délutáni program hetente. A kicsi is jön velünk, megvárjuk együtt amíg a nagy végez.

Hétfő-kedd szabad vagyok, ilyenkor tudunk hosszabban játszóterezni, uszodázni/strandolni. Szerdától szombatig este fél6tól kb.fél10ig dolgozom. Ha a férjem nappalos, akkor ő van a gyerekekkel este. Ha délutános, akkor jönnek velem a gyerekek dolgozni. Ilyenkor csak 8-fél9ig maradunk, hogy a gyerekeket emberi időben le tudjam fektetni. De ha épp ráér a közelben lakó rokonunk, akkor ő vigyáz a gyerekekre. Vasárnap a déli időszakban dolgozom általában, ilyenkor a férjem van a gyerekekkel. A gyerekek 6, illetve 5 évesek.

2021. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggel a férjem munkába menetben viszi a nagyokat az oviba, mi a kicsikkel picit tovább alszunk. (Saját vállalkozásban dolgozom itthon, amennyit tudok a gyerekek mellett, többnyire alvásidőben és éjszaka). Ebéd után elsétálunk az ovisokért, kb 1 óra alatt megjárjuk, a férjem alvás utánra ér haza.
2021. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhet még


#5 nyilván mindenkinél más a helyzet, de lehetnek

esetleg olyan megoldások, amikre nem gondoltunk.

2021. szept. 21. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!