Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ettől lehet baja vagy tényleg...

Ettől lehet baja vagy tényleg tulreagalom?

Figyelt kérdés

Játék közben elég erőteljesen megutottem az alkarját. Nem sírt, de jajgatott, 7 éves.

Piros lett a helye, zacskós tejet raktam rá a hűtőből 5 percre.

A bal alkarja, érzésre olyan, mintha vizenyős lenne, lötyögne, férjem szerint csak husisabb, mint a másik.

Veralafutas nincs, pirossag lejjebb ment, de ahogy fogdosom nagyobbnak és puhábbnak érzem, meg érződik a pulzusa is ott.

Nyomasra fáj azt mondja.

Férjem szerint tulreagalom, de tényleg erős volt az ütés, egyből látható volt a nyoma. Mozgatni tudja, azt mondja csak akkor fáj egy pontban ha meg nyomjuk.



2022. dec. 4. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Nem lehet baj.
2022. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Már alszik, de engem meg esz az ideg, mert én voltam figyelmetlen, és tényleg nagyon erősen találtam el a kezét szegénynek :(

2022. dec. 4. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor nem jönnek elő emlékek, hogy te mekkorákat estél, hogy bevágtad ezt meg azt a testeden, de minden rendben, élsz.
2022. dec. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Létezik még zacskós tej???
2022. dec. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4, igen :)
2022. dec. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is eskü a zacskóstejen akadtam fent 😀


Nekem volt jópár kéz és lábtörésem, szalagszakadásom, műtétem gyerekként mert nagyon balfészek voltam. Folyamatosan elestem.


Ha nem vérzik, és nem üvölt, tudja mozgatni, akkor nem valószínű hogy van baja. Kategorikusan nem jelenteném ki, mert leírásból következtetek, de hidd el ha bármi komolyabb lenne, nem aludt volna el.

2022. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok. Azt is hozzátenném hogy nálam nem ütés okozta egyik törésem se.


Az egyiknél leestem a teraszról (pontosabban azzal cukkolt a szomszéd gyerek hogy nem merek leugrani háttal) szóval ott volt egy nagy esés.


A második kéztörésnél a jégen csúszkáltunk, nekifutásból, ráestem a kezemre és még rám csúsztak utána.


Amikor eltört a lábam az speciális eset volt, igazából csak nagyon szerencsétlenül dobbant a sarkam, és végig repedt pár csontom focizás közben. Műtét lett a vége.


Volt még mindenféle esésem de ezek voltak a konkrét törések. Nem ütésből lett egyik se. Ha puhának érzed az inkább vérömleny.

2022. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

De még soha nem ütötted be semmid?

Ha baja lenne fájna.

2022. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze h lehet zuzodada, szerintem alap,hogy ha "lötyög"(??) a gyerekem keze,orvoshoz viszem..
2022. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!