Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jaj anyukák, teljesen elkesere...

Jaj anyukák, teljesen elkeseredtem, hogy a 3 éves kisfiam milyen pici. Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Kisfiammal tegnap voltunk a 3 éves státuszvizsgálaton, és csak most néztem utána az értékeinek. 90 cm és 12 kg. Időben született átlag méretekkel, de hiába eszik hihetetlen mennyiségeket, nem fejlődik a görbéknek megfelelően.

A doktornő, védőnő se mondott semmit. Lehet túlaggódom, de nem kéne mégis valamilyen vizsgálatra küldeni, hogy minden rendben van-e?


2016. ápr. 5. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el, sokkal jobb, mint ha kövér lenne, és fogyókúráztatnod kéne. Örülj neki, nincs vele semmi baj :)
2016. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

12 kiló?? Ejjha. Hát ha a doki nem mondott semmi rosszat, akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

Azért elég hihetetlen, hogy a 1,5 éves lányom is 11 kiló.

2016. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az en fiam augusztusban lesz 3 eves. 12 kg es 86 cm.1 evesen volt 73 cm es 10 kg.Ma mar nem idegesitem magam, mondjuk o fennyel taplalkozik.Meg mielott valaki feljelent, nem vagyunk fenyevok, nem hajlando enni.Nem beteges es annyi energiaja van, hogy az hihetetlen.Az orvos nem akar vizsgalatokra kuldeni.Egyszer csak megno, vagy genetika.Az en csaladomban is mindenki alacsony.Szerintem nem kell aggodnod!
2016. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom (3 eves) 14 kg es 98 cm.


Nem hiszem, hogy a tied sokkal jobban leban maradva


Nem kell aggodnod..

2016. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiam igaz 4 eves de 105cm és 15,5kg! 3 evesen pont 90cm és 14 kg volt! Nagyon vékony! De még épp belefér a táblázatba.., mindig mondják hogy olyan kis vézna... hát az! 1 év alatt 15cm nőtt és 1,5kgot hízott...
2016. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mondja, hogy gond van, a gyerek nem levert, van energiája, akkor ne aggódj. Ő egyszerűen kicsi. Ti milyen alkatúak és magasságúak vagytok?

Az én fiam 3 évesen 102 cm volt és 17,5 kg, de mi is magasak vagyunk és nem nádszál kapcsúak.

2016. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tényleg pici minden tekintetben, az én kisfiam másfél évesen rendelkezett ilyen magassággal és súllyal, 3 évesen 16 kg volt és 98 cm, de nézd, ha az orvos gondot látott volna, akkor biztos alapból elküldött volna valamilyen vizsgálatokra.

Lehet csak szimplán genetika. És az is lehet, hogy utána meg majd lesz nála egy növekedési ugrás és úgy lepipálja a kortársait, mint a sicc!:)

2016. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az elso kisfiam 90 cm 13 kg volt 3 evesen(most 7 eves 120 cm es 20 kg-pedig a ferjem 177 cm,en 168 cm ugyh alacsonynak se vagyunk mondhatok,viszont az teny h a vekonysag az genetika :)-es vannak nala kisebbek is az osztalyban)

Kislanyom 5 eves 108 cm 17 kg(3 evesen 98 cm es 15 kg volt.

A masodik kisfiam 35 honapos ugyh majdnem 3 eves,O most 92 cm es 14 kg :)

Szerintem ne aggodj,amig a kisfiad boldog addig minden oke :)

2016. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kislányom most másfél éves, 90 centi és 13 kiló, szerintem ehhez a magassághoz jó a súly, tehát a fiad is a magasságához pont jó súlyban van. Tény, hogy picike, nem írtad hogy ti milyen magasak vagytok, lehet hogy ő alacsonyabb lesz később is.

Mi magasak vagyunk, 180 és 190 centi, nem csoda hogy nagyra nőtt gyerekeink vannak. :D

2016. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kóros a mérete, én nem aggódnék a helyedben.

VOlt olyan ismerősöm, aki remegve ment a 3éves státuszra, hogy a lánya a 10 kg-ot érje el, mert annyira pici volt. A státuszon végül 86cm és 10,2kg lett a lány. Na ő tényleg nagyon picike volt. De egy édes aranyos és egészséges pöttöm lányka, akit egy csómó féle vizsgálatnak vetettek alá a dokik, genetikainak is, és végül kiderült, hogy semmi baja, szimplán pici.

2016. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!