Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan kerdesem lenne, hogy...

Olyan kerdesem lenne, hogy valakinek a 2 éves gyereke újra mindent a szajaba vesz? Targyakat kezet..,

Figyelt kérdés

1-2 honapja ujra rag mindent, kezet, jatekokat, salat a nyakaban. Nem fogzik. Eu mennyire normalis? Kicsit megijeszt a dolog…

Koszi a valaszokat:)


2022. dec. 4. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Átmenet. Nálunk a parkettát nyalta.
2022. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Àtmenet.. majdnem2,5 volt mire megint..

Teljesen kiakaszt

2022. dec. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nàlunk is volt, ráadásul a kistesó is akkor jött. A kirakatokat nyalta, rágta az asztalt stb. Én is kiakadtam.
2022. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam januárban lesz 2 éves. Mostanában ő is sok mindent a szájába vesz, pedig már régen abbahagyta. Én is remélem, hogy ez csak átmeneti állapot.
2022. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves nálunk is a nagylány, ő is rákezdett nemrégiben megint. Konkrétan az egész öklét próbálja betolni a szájába, de legalábbis minél több ujjacskát egyszerre. Meg a nyálával játszik. Tök undi, de ijesztőnek nem nevezném. Játszik, ennyi, majd megunja (remélem :D ).

Nálunk most az új sláger, ami viszont ijesztő tud lenni, az az orrába feldugdosás. A múltkor mandarinmagot kellett kipiszkálnom az orrából. És ez még a szerencsés eset volt. Na ettől pl a falnak megyek. De elvileg ez is életkori dolog, állítólag a bölcsiben sokan csinálják.

2022. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az apróbb darabú játékokon a 3+, mert addig a gyerekek általában még simán bármit szájbavesznek.
2022. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megnyugodtam kicsit:))
2022. dec. 5. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:

En is azt hittem nem fogzik, pedig de.. a hatso zapfoga jött ki a napokban

2 eves lesz honap vegen

2022. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!