Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben legyen otthon egy...

Miben legyen otthon egy másfél éves? Zokni vagy lábbeli?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan cikkekkel találkoztam, amik a mezítlábra szavaztak, sőt egy ortopédus azt írta, hogy 7 éves korukig alakul a lábtartás, fölösleges előtte ellenőrizni, meg korrigálni.

Most a téli csuka vásárlás kapcsán pár cipőbolt cikkét olvastam el és mind szandált, benti cipőt javasol.

Mi az igazság? Legyen otthon is szandálban/cipőben a gyerek?

Eddig csúszásgátlós frottír zokniban mászkált a kövön/parkettán. 3. hónapja jár.



2022. dec. 12. 01:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
20: ha nem értesz hozzá, akkor ne akarj jónak hangzó, de egyébként fals hasonlatot hozni.
2022. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 akkor kezdj túllépni a XX. századon
2022. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
3, alattunk hideg garázsok, illetve tárolók vannak, elsőn lakunk. A régi padlószőnyegen van fólia, azon laminált padló, plusz szőnyeg, és lefagy a lában papucs nélkül, pedig nem vagyok fázós, kicsit sem. Nem kell szegénység hideg padlóhoz.
dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
na, 5, most olvasom, nálunk szintén.
dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudod egy év elteltével sem,hogy mi a jó a gyerekednek?mi a komfortos?
dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy mindig leszedik a lábukról a zoknit, és belefáradtam már az első gyerekemnél abba, hogy a fél házat feltúrom egy fél pár zokni után félóránként.

Tutyit (lágy bőr talpú papucskát) adok rájuk, azt nem szedik le.

dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi zokniban vagyunk otthon, a gyerekek is.
dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!