Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzitek néha úgy, hogy a...

Érzitek néha úgy, hogy a gyerek mellett otthon befordultok?

Figyelt kérdés
Most kiscsoportos és egyenlőre nem merek munkát vállalni, mert többet van itthon mint óvodába. Nagyszülők is dolgoznak még. Most is pl 2 hétig itthon van, mert bárányhimlős. Jövőhéten megy 3 napot aztán téli szünet. Nem tudom mikor lesz már vége ennek az időszaknak. Csak azt várom ne legyen ennyit beteg és végre dolgozhassak, emberek között lehessek. Sokan meg kérdezgetik mikor jön a tesó.., hát a hátam közepére se kívánom.

2022. dec. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Sőt, visszamennék időben. Utálom, hogy munka mellett alig jut időm rájuk.
2022. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
En attol fordulok be hogy miota visszamentem dolgozni az elet egy orok mokuskerek es rohanas:(
2022. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Persze, ezert lettem vallalkozo. Ez is szivas, de legalabb en alakitom.
2022. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is vannak ilyen napjaim, mikor szívesen visszamennék dolgozni, vágyom a felnőtt társaságra, kicsit kilepni ebből a mokuskerekbol, de közben meg imádom minden percét annak, hogy vele vagyok, nem cserélném el semmire. Ez az idő sose jön vissza, dolgozni pedig nyugdíjas koromig dolgozhatok majd.
2022. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon introvertált vagyok, és a gyerek miatt sokkal többet járok el otthonról, mint nekem igényem lenne. Hátha ő nem lesz olyan kis csiga típus, mint én. Nekem inkább egy kis nyugi és pihenés hiányzik. De egyszer eljön az én időm... :)
2022. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A covid lezárás volt a csúcs pont az életembe, olyan jó volt itthon az 1 évesemmel.

Most már dolgozom, de mikor itthon vagyunk az maga a nyugi

2022. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En a végén már nagyon vissza szerettem volna menni dolgozni, mert én 2 gyerekkel összesen 5 évet vtam itthon, amiben benne volt a végén a covid miatti "maradj otthon" időszak.


Aztán... 2 év után úgy döntöttünk, jöhet a 3. baba, szóval megint lesz itthon pár évem. Annyiban különbözik most ez egész élethelyzet az eddigiektől, hogy kicsit jobban megbecsülöm majd az itthon töltött időt, mert valóban eléggé mókuskerék a munka-gyerek-háztartás háromszög.. pedig nekem a férjem maximálisan kiveszi a részét mindenből.


Amúgy nekem a gyerekeim 6 és 4 evesek, de még mindig állandóan betegek, szóval ez nem biztos hogy el fog múlni egyhamar.

2022. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!