Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok harisnyat ilyen idobaen...

Adtok harisnyat ilyen idobaen a gyerekre? Sapkat milyet adtok meg szovetet vagy belesest?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Igen adok rá harisnyát néha bentre is nadrág helyett

sapka most egy kötött sapkája van de szeretnék egy másikat is de az is kötött lesz.-belül pamut béléssel-

2010. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Èn a fokozatossàg híve vagyok. Nincs mèg rajta harisnya,csak ha majd hidegebb lesz. Tèrdzokniban van. A sapkája mèg szövet/pamut, nincs bèlelve. Akkor mit adok rà majd 0-5 fokban? Ès minusz tízben? Kucsmàt....sosem beteg. 23 hòs
2010. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még nem adok rájuk harisnyát,csak melegebb nadrágot.Kötött sapkát hordanak,de nem túl meleget.Persze a koruktól is függ,hogy milyen meleg,és hány réteg ruhát adunk rájuk.
2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem adtam a lányomra harisnyát, csak ha szoknyában vittem valahová. Harisnyát majd akkor adok a nadrág alá, amikor már igazán hideg lesz, de még nem kell az overall. Sapka: most van egy horgolt, vékonyabb és egy meleg, d nem túl vastag kötött gyapjú sapkája, télre majd beszerzek egy melegebbet is.
2010. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
harisnyát nem, sapi pedig egyszerű tavaszi sapi. Ráérünk még a harisnyával meg a vastag sapkával.
2010. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem adok még rá harisnyát.Ha kimegyünk egy vastagabb tréning van rajta.és vékonyabb pamut sapi.20 hónapos.
2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Vékony naci alá adok harisnyát,és a sapi még csak pamut
2010. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vékony nadrág és harisnya van a lányomon, a vastag nacik mind nagyok rá még.

Sapka kötött, de nem vastag és nem bélelt.

2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23hónapos fiamra ma a reggeli 3°ban egy vastag melegítő nadrágot,térd zoknit,rövid ujjú bodyt hosszú ujjú pólót,egy pamutos kabátot és egy kapucnis mellényt meg egy fejkendőt viselt.

még nem adok rá harisnyát,mert ő nem az a fagyos,mint az anyja....de sapit vennem kéne neki.

2010. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!