Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális ennyire...

Szerintetek normális ennyire LMBTQ dolgot vinni a nevelésbe?

Figyelt kérdés

A keresztfiamról van szó, aki 6 éves lesz. Az anyja teljesen be van kattanva, mindene lett az LMBTQ mozgalom. Erről olvas, ilyen képeket fest, úgy is öltözik, a haja is színes, stb. Pedig férje van. Ma a kisfiú körme is szivárvány színben pompázott, mint kiderült az anyja ötlete volt, nem is ő kérte magától. Mikor elköszöntünk egymástól az anyja megjegyezte,hogy ideje lemosni a lakkot és újra kikenni....Ki vagyunk bukva rajta. A férje meg olyan, mint egy igazi papucs, neki aztán ezek a dolgok nem fontosak, az sem érdekli, hogy mit mesél, hogyan foglalkozik vele az anyja. Szerintem nagyon el kéne velük beszélgetni. Ti erről mit gondoltok?

25/n



#LMBTQ a nevelésben
2022. dec. 27. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs ilyen ember, legalábbis én eddig nem láttam ilyet.
2022. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát pedig van. Sógornőm amúgy. Nagyon gáz.
2022. dec. 27. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Semmi gond vele.
2022. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

LMBTQ esetetén miért jön elő a “pedig férje van”?


Az aki a mozgalommal egyet ért, nem feltétlen sőt sok esetben nem meleg.

Nah mindegy, csak érdekelt.


Viszont a sógórnőd hozzáállásával nem értek egyet, de semmi közöm a nevelési elveihez.

LMBTQ -s sem vagyok.

Elfogadó vagyok, vagyis teljesen természetesnek, mindennaponak veszem a dolgot ezért tőlem a szivárványozás távol áll.

2022. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Éppúgy nem normális, ahogyan semmi egyéb témában nem normális, ha a szülő a saját elveit látványosan a gyerekéra tolja.
2022. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ugyanaz, mint amikor valaki vasszigorral álszent keresztény és csőheteró. Lehet lenyomni, meg erőltetni a gyerek torkán, de előbb-utóbb visszaüt. A nyitottság és a tolerancia nem ez. Bármennyire is szeretnék ezt hinni.


De nem szólnék bele, úgyse érne semmit.

2022. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez igaz, nem csak egy kamu provokatív kérdés, akkor de, ez túlzás.

Én is támogatom a(z) LMBTQ emberek jogait, de a sógornőd viselkedése szerintem mással magyarázható. Ő szimplán túltolja, fanatikus, és a gyerekét is belerángatja.

Nem azzal lenne a gond, ha a gyerekének mesél a másságról, vagy olvas a Meseország mindenkié könyvből.

Hanem ez, hogy ráerőlteti a gyerekre, hogy legyen kifestve a körme. Ha kislány lenne, annak sem normális ennyi idősen bármilyen színre is kifesteni.

2022. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem írnad ki,ha a sógornőd lenne,mert ilyen nőből valószínűleg ez az 1db van az országban és akkor beazonositható lennél...
2022. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Hurcitroll a sógornőd? :)
2022. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy a gáz
2022. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!