Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális ennyire...

Szerintetek normális ennyire LMBTQ dolgot vinni a nevelésbe?

Figyelt kérdés

A keresztfiamról van szó, aki 6 éves lesz. Az anyja teljesen be van kattanva, mindene lett az LMBTQ mozgalom. Erről olvas, ilyen képeket fest, úgy is öltözik, a haja is színes, stb. Pedig férje van. Ma a kisfiú körme is szivárvány színben pompázott, mint kiderült az anyja ötlete volt, nem is ő kérte magától. Mikor elköszöntünk egymástól az anyja megjegyezte,hogy ideje lemosni a lakkot és újra kikenni....Ki vagyunk bukva rajta. A férje meg olyan, mint egy igazi papucs, neki aztán ezek a dolgok nem fontosak, az sem érdekli, hogy mit mesél, hogyan foglalkozik vele az anyja. Szerintem nagyon el kéne velük beszélgetni. Ti erről mit gondoltok?

25/n



#LMBTQ a nevelésben
2022. dec. 27. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez hülye ötlet. én leszbikus nőként mondom azt, hogy ez egy elég fontos mozgalom, nem divatkiegészítő. szerintem csak akkor érdemes erről beszélni egy ennyi idős gyereknek, ha pl. van meleg v transz hozzátartozója, na akkor meg kell vele beszélni hogy a nagybácsinak miért van férje. de így random erre nem sok szükség van és lealacsonyítja h az lgbtq mozgalmak miért fontosak
2023. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!