Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telt a szilveszteretek...

Hogy telt a szilveszteretek kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés
Valakinél 2 és 5 éves gyerekekkel otthon semmi extra nem volt, korán feküdtek le a gyerekek. Mástól hallottam hogy ugyanekkora vagy még kisebb gyerekkel kifulladásig ment a buli házibuliban mert a szülőknek bulizni volt igénye. Nálatok hogy telt a szilveszter?
2023. jan. 3. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8-5-2 évesek. Vacsorához gyerek pezsgőztek. Napirend szerint mentek aludni, mert betegek egész szünet alatt.


Mi a férjemmel filmeztünk, megvártuk az éjfélt, pezsgő helyett liköröztünk kicsit majd aludtunk.

2023. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a kettő között. Kisgyerekes családnál voltunk, akik a barátaink és sokszor össze járunk. Ráadásul pár lépcsőházzal arrébb laknak. Halkan szólt a zene, ettünk-ittunk, beszélgettünk, a gyerekek meg játszottak.
2023. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lány, 19 órakor aludt el, mert aznap nem aludt délután... Mi férjemmel kirakósoztunk, majd netflixeztünk, ettünk egy csipszet, alig bírtunk fentmaradni éjfélig...:D nem is koccintottunk, csak bedőltünk az ágyba, miközben hallgattuk a tűzijátékot. Lányom nem kelt fel rá. Reggel 6:30-kor kukorékolt :D
2023. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
9-kor letettem a gyereket aludni, rendbetettem kb a házat, 1 órát küzdöttem, hogy ébren maradjak éjfélig, mert a férjem törött lábbal itthon szilveszterezett, aztán 00:10-kor mentem aludni. Nem mondom, kicsit lehangoló, de ennyi ment.
2023. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
8 órára már mind a két gyerek aludt (2 éves, 4 hónapos). Átjött a sógorom és kb 2-ig iszogattunk, dumáltunk.
2023. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

8 hónapos a kislányom, amióta megszületett nagyon megcsappantak az érdemi baráti programjaink érthető módon. Áthívtunk egy párt, 1 és 3 éves gyerekeik vannak, itt aludt az egész család. A gyerekek esti rutinja szokásosan lement, kicsit tovább maradtak fent (felpörgették egymást), de este 11-re már minden gyerkőc aludt.

Mi csendben beszélgettünk, aki tehette iszogatott a nappaliban hajnalig. Nagyon jól esett! Az elmúlt 8 hónap legjobb éjszakája volt, mert bár most is kelt kétszer a kislányom, ez abszolút nem zavart, hisz nem aludtam és jól éreztem magam a bőrömben. :)

Nagyon tartottam tőle milyen lesz ez az este, de végül nagyon jól alakult, így meg is beszéltük, hogy mostmár gyakrabban járunk majd össze.

2023. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kisfiunk (én 4 hónapos terhes), a barátokkal délután elmentünk egy rövid kirándulásra, majd "házibuliba", ekkor csatlakozott a társaság másik gyerekes családja is hozzánk (1 éves a baba és úgy illeszkedett a napirendjükbe). Beszélgettünk, eszegettünk, zenét hallgattunk, figyeltük a gyerekeket, hogy mit művelnek, majd 8 előtt elindultunk haza a fiammal, fürdés, alvás. A férjem még maradt pár órát, de éjfélre ő is hazajött koccintani, majd lefeküdtünk. Szerintem jól sikerült nap volt.
2023. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Délután átmentünk anyumhoz és anyósékhoz koccintani, este 6 körül haza.

A kicsi (2,5 éves) kb. 1 órával maradt fent tovább mint szokott, aztán letettem, mert láttam, hogy már fáradt. A durrogások ugyanúgy hidegen hagyták alvás közben, mint tavaly és tavalyelőtt.

A nagy (6,5 éves) most először fent maradt éjfélig, azaz majdnem 1-ig, mert éjfélkor sétált egyet az apjával a városban, megnézték a tűzijátékokat. Gyerekpezsgőzött is, megivott majdnem egy üveggel az este alatt (a kicsi nem akarta megkóstolni sem :D). Tűzijátékozás után haza, fürdés-fogmosás, majd olyan másfél másodperc alatt aludt, mint a bunda. Mi a férjemmel még kicsit pezsgőztünk utána, aztán szintén aludtunk.

2023. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!