Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy telt a Szilvesztered?

Hogy telt a Szilvesztered?

Figyelt kérdés

Kinek hogy telt a szilvesztere? Nekem ez volt életem legrosszabb éve,és azt gondoltam egy pocsék év zárása után nem lesz valami fényes a szilveszter se. Ennek ellenére lennt voltunk a városunk főterén,és egész jól éreztük magunkat,de ehhez azért kellett 2 üveg pezsgő,különben kalap kakit nem ért volna az egész.:D( ilyen koncertshow volt ) A tüzijáték is jó volt éjfélkor. Én hajnali 3-kor elaludtam,de már 6:30 óta fennt vagyok és nem tudok aludni.Ha kinézek a panel ablakán,akkor egy evakuált városra emlékeztet a látvány,ami elém tárul :D

Szoktál újévi fogadalmat tenni ? Én megfogadtam nekiállok jobban tanulni és kedvesebb leszek az emberekhez.

Boldog Új Évet mindenkinek!



2014. jan. 1. 09:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az evakuált alatt azt értem,hogy egy lélek sincs sehol :DD
2014. jan. 1. 09:24
 2/11 A kérdező kommentje:
Illetve bocsánat,mostmár Újév van,a tavalyi volt a rossz évem.
2014. jan. 1. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi a szilvesztert anyukáméknál töltöttük 1 éves kisfiammal, néztük a tv-t, játszottunk gazdálkodj okosant, zabáltunk, ittunk éjfélkor pezsgőztünk köszöntöttük az Új Évet.

Lefeküdtünk hajnali 1-kor.

Új évi fogadalmat tettem, de azt nem mondom el különben nem válik majd be.

Szerintem sokkalta meghitteb egy ilyen fajta ünneplés, mintha a discoba töltenéd.Pedig én csak 22 vagyok.

2014. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én életembe talán ha 5 alkalommal voltam discoba,nem az én világom,hogy kifizessek x ezer ft-ot azért,hogy agyonnyomjon a tömeg,és lépni se tudjak. A meghittebb családias dolgok érnek a legtöbbet amúgy is.
2014. jan. 1. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Zűrösen indult a Szilveszterem. Már december közepe táján elkezdtük beszélni, hogy hova, kikkel megyünk. Egy dologban voltunk biztosak, legjobb barátnőm hozzám ragaszkodott, én pedig hozzá. Mindenképpen együtt szerettük volna köszönteni az Újévet. A társaságban voltak kavarások, ami elvette a kedvem az egésztől. Barátnőmnek sem volt kedve bulizni, mindketten nehéz időszakon vagyunk túl, és ma dolgozik is a lány. Így átmentem hozzá, beszélgettünk, lelkiztünk, filmet néztünk, vacsoráztunk, megittunk egy üveg pezsit meg ilyesmi. Az ablakukból pedig rengeteg tüzijátékot láttunk.

Összességében nagyon jó volt a Szilveszterem. Nem vagyok túl nagy bulizós, ritkán jön rám, hogy bulizzak, de akkor minden vágyam az, hogy elmenjek egy jó buliba. Most nem éreztem ezt. Sokkal jobb volt így, mindketten ki vagyunk merülve, és szomorkodtunk is kicsit egy-egy fiú miatt, így tudtuk egymást biztatni, erőt adni a másiknak. Szuper volt. :)


Újévi fogadalmat tettem, de nem szoktam elárulni. Mindig vannak nagyobb céljaim, amiket kitűzök ilyenkor magam elé, de van minden évben 1-1 apró fogadalmam is. :)

2014. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MrPifta ***** válasza:
100%
egy melegbárban voltam a barátaimmal. Iszogattunk, beszélgettünk, mindenki jól érezte magát.
2014. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

jól telt :)

Itthon töltöttem a szilvesztert saját döntésemből, a családdal ünnepeltük, éjféli pezsgőzés, aztán gépeztem egy kicsit, és hajnali kettőkor alvás.

2014. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia ! Köszi ,hogy megkérdezted :) !

14 éves vagyok! :)

Először átmentem a haveromhoz 7-11ig aztán hazamentem ott beszélgettünk félórát azután egy másik haverommal felmentünk a városba megnézni a tüzijátékot! Azután hazamentem vettem tüzijátékot és átvittem egy másik haverommal, felrobassztottuk őket és mentünk kicsit piálni , beszéltünk közbe filmet néztünk , csajokról beszéltünk.

4re értem haza , és akkor feküdtem le.

Na és neked ? :))))))

2014. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint már írtam,nekem is jól telt,illetve jobban,mint az előzőek.. :D de azért köszönöm,hogy megkérdezted mégegyszer :)
2014. jan. 1. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eletem legrosszabb Szilvesztere:( Sok buliba hivtak, amit kivalasztottam az utolso pillanatba lefujtak a tobbihez nem volt kedvem, mert vagy sok embert mem ismertem onnan, vagy messze lett volna..ilyenek...

Gondoltam elleszunk a csaladdal ( eddigis elvoltunk minden evbe, most mentem volna eloszor bulizni), denemtudom mi volt veluk semmit nem akartak csinalni... Se tarsas se semmi... Tvt neztek, a hulye szilveszteri musorokat.. En beultem a szobamba a csokimmal es filmeztem, ejfelkor koccintottunk, kimentunk csillagszorozni megmegneztuk a fltuzijatekot, aztan beultunk a tv ele. 3kor lefekudtem, most keltem (nagy alvo vagyok:D) Pedig mashogy kepzeltem a szilvesztert... Meg miutan lefujtak a bulit eldontotte m, hogy sutok valamit, kicsit feldiszitem a hazat, csinalok hangulatot, de annyira nem erdekelt a tobbieket semmu, hogy nekemis elment a kedvem. Na hat ez van:) Azert remelem masnak jobban telt es Mindenkinek Boldog Uj Evet!:D

2014. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!