Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket engedsz meg a...

Milyen meséket engedsz meg a gyerekeidnek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Semmilyet.
2023. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy mekkora a gyerek 😅
2023. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Soha nem fordult olyan elő, hogy valamit, amit szerettek volna megnézni, "nem engedtem". Olyan volt, amíg kicsik voltak, hogy ami nekem nagyon nem tetszett, azt be se tettem, úgyhogy nem tudtak róla. De olyan, hogy ezt vagy azt "nem engedem", pedig akarták, soha nem volt, és most sincs (felsősök).

Olvasott mesével ugyanígy. Ami nem tetszett, azt eldugtam a polc aljára, hogy ne is keressék, de semmit sem tiltottam.

2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
7 éves, szeretjük a Magyar népmeséket. Sajnos azonban rákapott a miraculous-katicabogár című förtelemre is.
2023. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Persze, hogy aki a magyar hagyományt mutatja be a gyerekének, azt a libsik lepontozzák xD
2023. jan. 11. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Öt éves, hétvégén van mesenézés engedve mértékkel. Magyar népmesék, Mátyás király meséi (ez a kedvenc), Süsü ezek amik több részesek, és amiket legjobban szeret. A Vuk is nagy kedvenc, egy időben Bogyó és babóca is sláger volt, szerencsére kinőtt belőle. A Nándimesék című förmedvény iránt is nagyon érdeklődött egy időben, de ezt megvétóztuk a kullancsos virsli után.

Viszont sokat olvasok neki, és diavetítőzni is szoktunk, ezeket imádja. Utóbbiból is a népmesék a kedvencei.

2023. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Most lehet, hogy nagyon égő vagyok, de amikor mesélek a gyereknek, marhára nem szempont, hogy magyar hagyomány-e vagy "libsi förmedvény". Azt nézem, hogy neki tetszik-e, és ne legyen vállalhatatlanul szörnyű. De hogy ez most magyar hagyomány vagy nem, az pont nem érdekel.

Lehet érte utálni.

2023. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy mese libsi? xd
2023. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én fiam csak a Meseország mindenkiét olvashatja, punktum!


Így lehet "libsi", azok szemében, akiknek fogalmuk sincs a liberalizmusról. Nyilván senki sem gondolkozik így. Rengeteg jó mesekönyv van, a népmesék nagy része, de ott vannak az Égből pottyant mesék, az is nagyon népszerű volt, mikor én voltam gyerek.

2023. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Most volt először moziba a csizmás a kandurt néztük meg 4 lesz, eddig szerintem ez sikerült a legdurvábra, de szerencsére nem hatotta meg.

A 101 kiskutyát szereti megnézni, de a kedvenc a petson és findusz,ezt megnézi majd bent folytatjuk mert a könyvekben is ez a kedvenc egy ideje, mondjuk ma kipp-kopp volt az esti mese.

Bori is jöhet tvben és olvasva is.

A walt disney meséket amiben van szomorú mint az oroszlán királyban is előbb elolvasom párszor.

2023. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!