Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy utcán pisiljen?

Figyelt kérdés
Nyilván nem direktben kiengedni, de pl játszótér, séta, utazás alkalmával? Vagy szigorúan csak wc-be?

2023. jan. 15. 13:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Én sem állok neki pisilni az utcán
2023. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
Na, eljutottunk odáig, hogy a dackorszakos 3 éves csak autista lehet. 😂😂😂 Istenem... Sok istenkomplexusos anyuka. Soha nem adtam semmit a gyerekemnek a boltban, mielőtt kifizettük volna, de attól még nem kínozom a gyereket meg pisiltetem be, amikor a játszó mögött ott vannak a bokrok. Ti azt csináltok, amit akartok. Nem a játszótérre pisil 🤣
2023. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
26%
A szaggal van gond. Valahogy egyesek nem fogják fel,hogy ha napi 50-100 gyerek odapisil minden nap, az 50-100x annyira bűzlik,mintha csak a kutyák intéznék ott a dolgukat.
2023. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére nálunk ilyen helyzet nagyon ritkán fordult elő. Nyilván ha nagyon muszáj, akkor azt mondom, hogy vonuljon el egy bokorba. De a gyerek nem is hajlandó.

Egy időben a piacon árultunk a sarkon, és az egyik nő mindig oda hozta a gyerekét pisilni. Rászóltam, hogy én itt állok egész nap, és ezt szagolom, van a piacon nyilvános wc. Fel volt háborodva, hogy a gyerek oda nem tud pisilni, és mit képzelek én. Érdekes emberek vannak!

Jártunk úgy is, hogy a cukrászda mellett ültünk, erre anyuka odavitte mellénk a gyereket pisilni a fal tövébe. Köpni-nyelni nem tudtam. Aztán kijött az eladó, és rendesen elmondta a véleményét. Szerencsére nem nekem kellett. Volt bent wc egyébként. Ne legyünk már állatok!

2023. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit túltoljátok... Itt nálunk a játszótéren egy héten nincs kint összesen 50 gyerek... Napi szinten szerintem Budapesten sincsen, max a nagy parkokban, de ott meg van wc.


Szerintem itt senki nem pisilteti direkt a cukrászda mellé vagy a piacra a gyerekét... 🤦‍♀️

2023. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
68%

25, nálunk napi szinten jóval többen látogatják a környékbeli játszótéreket. Aligha hiszem, hogy akkor pont Bp-en nem, amikor megyei városban ilyen sokan.

Nyilván télen kevesebben, de télen a hugyoztató lusták inkább ki se teszik a lábukat. Nyáron van inkább gond.

2023. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de ezt a hugyszag dolgot nehezen hiszem el, ha szabadtéri, nem lebetonozott placcról van szó. Egy kutyafuttató és környékén sincs hugyszag, mert a föld egyszerűen elvezeti.
2023. jan. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
61%

A kutyad biztos érezné.

Még a homok se vezeti el úgy, de a játszótér környéke füves, bokros, amin megállnak a cseppek és párolog bizony. Csak az nem érzi, aki nem akarja.

2023. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
76%

Egy kisgyereknél nekem semmi bajom nincs ezzel, ha elvonulnak valahova. Ha már itt tartunk, akkor inkább azt kellene megtiltani, hogy a kutyákat össze-vissza pisiltessék mindenhol. Belőlük egy kicsit több van, mint a pár 2 éves gyerekből, aki elvétve pisil valahol.

Engem kicsit jobban zavar, hogy minden utcasarok le van hugyozva és folyik a járdán a kutyapisi. Ezen miért nincs senki fennakadva? És akkor az egyéb termékről ne is beszéljünk.

2023. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
28%

"füves, bokros, amin megállnak a cseppek"

Láttál te már folyadékot, amit füves, bokros részre öntenek? Megáll? Tényleg? :D Akkor te még nem öntöztél kertet.

2023. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!