Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketek...

Megengeditek a gyereketek párjának, hogy ugyanannyit legyen nálatok, mint ti voltatok anno egymásnál a párotokkal 18-22 évesen?

Figyelt kérdés

Igen, egy másik kérdés ihletett.


Ugyanolyan toleránsak vagytok, mint a szüleitek? Akik laktatok is valameddig az egyik szülőnél, ti ugyanezt megengeditek a gyereketeknek és a párjának?


Ha nem, annak mi az oka?



2021. jún. 15. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Hohoo bár még kicsik a gyerekeim, de szülői szemmel remek lenne 😃

(ha nálunk voltunk én tv-ztem, ő gépezett, ha náluk voltunk ő fent gépezett, én lent tvztem az anyukájával... Csodás 7 év volt 😃

(18-25)

2021. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Nos, nálam nem sokat volt senki, elég későn kezdtem fiúzni. A lányom barátja jöhetne, de mivel van saját albérlete, inkább ott vannak.


Gyérekkel éltem egy ideig anyámnál, nagyon xar volt, kb mindenbe beleszólt - csupa jó szándékkal. Ennek fenyeben én nem engdeném, hogy a lamyom gyerekkel vagy partnerrel ide költözzön, így gondolom valószínűleg én is ugyanolyan jó szándékkal szolnak bele sok dologba

2021. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Erre így nem lehet válaszolni!

Eleve kb. 30 évvel ezelőtt (feltételezve, hogy a szülők 40-50 évesek) nem volt divat egymásnál aludni, különösen nem a lányos házaknál. Amellett nagyon kevés lány élt 13-15 évesen nemi életet, szülői jóváhagyással, az otthonukban megágyazva ehhez.

És akkor még nem beszéltünk a lakáshelyzetről. Még a nagyon megengedő szülőnél sem volt meg a tanácsi, vagy szövetkezeti lakásoknál (zömében paneleknél) a lehetőség a gyereknek a külön szobára, így aztán érdekes lett volna, ha egy szobában a szülőkkel döngeti a lányt a barátja.

Arra a korosztályra egyébként sem volt tolerancia a szabados szexuális viselkedésre.


A kérdésed másik részére azt tudom mondani, hogy jellemzően valamelyik szülőnél laktak a fiatalok (sokszor még a nagyszülővel is együtt) és ezt a mai napig a normális szülő megengedi, ha a lakás mérete is olyan.

2021. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Én totálisan engedném. Tudom, hogy ilyen korban mik történnek két fiatal közt, de amíg velem tisztelettudóak lennének addig igazából én örülnék neki ha néha napján látnám őket, tudnék dumálni velük :)
2021. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ki beszélt 13-15 évesekről, kedves 3-as? A kérdés végét olvastad?
2021. jún. 15. 13:22
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Hozzánk soha nem jöhetett senki, még azonos nemű barát sem. Én a szüleimmel ellentétben nyitott ember vagyok és nem védem az otthonom várárokkal meg sárkánnyal, szívesen fogadok másokat és ez a szituáció sem lenne ezalól kivétel. Pláne nem 18-22 évesen.
2021. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

#5 Kérdező!


Természetesen figyelmesen elolvastam a kérdésed és arra válaszoltam.

A 13-15 évest csak mellékesen jegyeztem meg, mert ebben az esetben lennének esetleg fiatalabbak a szülők, mint 40-50 évesek és a jelenség a jelenlegi korszellem jellemzője.

Egyébként rettenetesen sajnálom, hogy hozzászóltam a kérdéshez, amihez világosan és tárgyilagosan leírtam a 30-40 évvel ezelőtti viszonyokat.

Még ha ez olyanoknak, akik akkor nem is éltek nem tetszik.

2021. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Hétvégén aludtunk együtt a párommal és hétközben néha együtt töltöttünk pár délutánt. Ez bőven beleférne a saját gyerekem esetén is.
2021. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
A korulmenyek is szamitanak, nem mindegy hogy egy 60m2 es panelba kell kerulgetni valakit, vagy 200 m2- en. Meg a viselkedes sem mindegy. Masik kerdesnel konkretan kovetelodzik es bunkozik a kerdezo fia. Valamennyit engednem hogy ott legyenek. De nem orokke. Es ha megmondom hogy bocs faraszto hetem lesz, nem akarok senkit kerulgwtni elvarom hogy megertse mindenki.
2021. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Azt a két heti egy órát kibírnám én is
2021. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!