Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire visel meg egy másfél...

Mennyire visel meg egy másfél éves gyerkőcöt a költözés?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztünk haza külföldről egy kis időre. Most jött el az idő, hogy vissza menjünk.

Csak közben a lányunk úgy megszerette a családot, hogy félek mi lesz vele nélkülük.

Meg úgy, hogy viseli majd a környezet változást.

Akik költöztetek ilyen picivel, hogy alakult nálatok?


2023. jan. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy gyerek más.


Nekem az első gyermekem nagyon nehezen viselte a költözést ilyen idősen, a másik 2 nem.

2023. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minden gyerek mas. Plus segit hogyha szokja a mashol alvast.


A lenyeg az anyuka vagy apuka (babanak kozeli embrr legyen ott)


Az en kislanyom 14 honapos, kulfoldon elunk de szuletese ota 3 havonta jarunk haza Pestre 2 hetet. Nekem sosem. Tunt volna fel hogy megviselte volna. Teljesen normalisan fogadta mindig a hely valtozast. Az elso 2 napban volt fontos hogy en ott legyek ha uj helyen vagyunk utanna mar a nagyival is kettesben lehetett hagyni oket

2023. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nagyon kicsi, semmire nem fog emlékezni. Az én szüleim is elköltöztek velem. Semmire sem emlékszem :D pedig a történetek és fotók tanusaga szerint nagyon szerettem,sok baratom volt.
2023. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyira remélem, hogy elég lesz tényleg az, hogy mi ott leszünk neki.

Csak szeretném mindenképp ott nevelni, ha már állampolgár lett. Meg most jött is egy lehetőség, ahol tudnék dolgozni. Nem igen szeretném kihagyni.

2023. jan. 15. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi csak uj hazba koltoztunk. Egy napig ordított, utana meg ket napig az olemben ult. A 4.nap kezdett jatszani. Nekunk megviselte az uj hely.
2023. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rokonomék gyereke konkrétan rohamot kapott mentőt kellett hívni 3 napig bent is fogták őket és mivel semmi fizikai baja nem volt, pszichológus is volt nála azt mondták nekik a stressz okozta.
2023. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uh utolsó 😧
2023. jan. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!