Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Manapság szoktak tetvesek...

Manapság szoktak tetvesek lenni a gyerekek?

Figyelt kérdés
Emlékszem,nálunk sokan voltak tetvesek alsóban..30 éve. Én nem voltam mondjuk. A lányom ovis,de ott nem hallottam ilyenről az utóbbi években.
2023. jan. 31. 00:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Az utóbbi két évben (mióta ovisom van), én se hallottam róla, de biztos vagyok benne, hogy van ahol terjeng még.
2023. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Pár éve hallottam, hogy a környéken az egyik óvodában sokan megtetvesedtek, többször is. Valamivel régebben az egyik barátom is mesélte, hogy a testvére osztályában van olyan gyerek, akit nem kezelnek ellene rendesen a szülei, ezért már többször összeszedte a testvére és így a családjának a jelentős része is. Az egyik ismerősöm lányánál is rendszeres vendég volt, szintén azért, mert pár szülő nem foglalkozott vele. Az egyik barátnőmnek felnőttként lett hajtetve, a mai napig nem tudja, honnan, mert senki sem volt az a környezetében (jobb híján a busz fejtámlájára tippelt).
2023. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Most ötödikes a fiam alsóban kétszer is volt az osztályban tetvesség, mi megúsztuk.
2023. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az oviba gyakori még most is, minden évban van tetű mizérie
2023. jan. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen. 2 éve úgy érkezett az első nap az ovinkba, egy átmeneti család otthonból a kislány.
2023. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak. És nem, nem csak lepukkant környéken. Anyósom elit városrész ovijában dolgozik. Orvosok, ügyvédek...stb gyerekei. Nincs olyan év, hogy ne lenne tetves köztük. :)

A mi ovinkban is volt, de szerencsére másik csoportban.

2023. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is tetves volt 3 éve. A nyári napközis táborban terjedt.

Ennek semmi köze az átmeneti otthonhoz bárki fejébe belemászik.

2023. jan. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiam ovijában múlt hétfőn volt a védőnő. 4 kislányban is talált. Pedig nem szegények, ápolatlanok


Csak azért szólt, mert nekem a lányom 1 éves, ő is jón velem minden nap a fiamért. Hatalmas haja van már most, figyeljek rá.

2023. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom osztályában is megjelent 2 éve. Szerencsére egyik szülő jelezte, aztán a védőnő megnézte a gyerekek fejét.
2023. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére még nem volt az oviban, de ahová barátnőm kisfia jár, ott tavaly volt az egyik csoportban.
2023. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!