Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Manapság miért zavarja annyira...

Manapság miért zavarja annyira az embereket a pucér kis gyerekek látványa a strandokon nyáron?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert ma már nem titkolják el a pedofíliat mint évekkel ezelőtt. Régen az átlag ember nem látott semmi rosszat abban, hogy meztelen van egy kisgyerek, ma viszont nyilvánosságra kerül a sok pedofil úgy és ez az első, ami az embernek az eszébe jut
2015. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
akinek ezzel kapcsolatban a pedofília jut eszébe...engem sose zavart...jó, egy 6-7 éves serdülő kisfiú már ne lóbálja az orrom előtt, de ha 2-3 évesek meztelenül játszanak abban semmi kivetni valót nem látok..bezzeg a monokinis nők senkit se zavarnak..
2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Engem inkább az anyuka hozzáállása zavar, hogy nem tud ráadni a gyermekére egy bugyikát több tucat/száz ember előtt.
2015. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
nyilván nem azért nem adja rá mert mutogatni akarja, hanem mert onnantól hogy ráadom, 3 perc múlva tiszta dzsuva...akkor abban leül a pokrócra, az is tiszta dzsuva...vízbe megy vele, vizes lesz, felfázik....le kell venni, másikat kell adni, vizes lesz, leül a homokba, saras lesz másikat kell adni. Ráadom a tisztát, újra vizes lesz, mindez dupla macera ha még pelenkás vagy nem szoba tiszta...most őszintén, nem egyszerűbb akkor a strandon a gyerekúsztató környékén pucéran hagyni?? tényleg nem 5 évesekről beszélek, hanem mondjuk 4 éves korig...
2015. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
mindezt úgy mondom, hogy a lányom 1 éves, még nem voltunk ilyen helyzetben hogy pucéron lett volna, de nem zavar ha más gyereke ilyen picin az.
2015. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Mert manapság sokkal több a beteg, pedofil ember, mint régen volt.

Egy bugyit, vagy fürdőruhát ráadni a gyerekekre tényleg nem a világ, és nem is értem, miért jobb meztelenül strandolni a lurkóknak?

2015. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

3-as! Akkor mégiscsak zavar a meztelen kisgyerek látványa.Persze hogy nem nagy cucc ráadni egy bugyit, nem a fáradtság miatt nem teszik meg az anyukák, hanem mert a gyerekek többsége szeret pucérkodni.

Azt én sem értem, miért zavar ez bárkit.

2015. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
hát nem tudom, én csak gyerek fejjel tudok visszaemlékezni, hogy utáltam a bugyis megoldást, mert bele ment a homok, saras lett, stb állandóan le kellett venni, nem ülhettem le benne a pokrócra stb...meg olyan szabadabb érzés is lett volna pucéran..persze az emlékeim 4-5 évnél homályba vesznek, márpedig akkor már kellett bugyit hordani, de tudom hogy zavart a fecske.
2015. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Engem személy szerint maga a látvány nem zavar, de egyrészt úgy gondolom, a gyereknek is van egy méltósága, amit illene tiszteletben tartani, másrészt meg egyáltalán nem higiénikus pucér fenékkel ültetni őt a homokozóban.
2015. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavar más gyereke, de a sajátomat nem hagyom pucérkodni, csak a kertünkben a medencéjében. 1 éves volt nyáron, amikor sokat jártunk strandra. Egyrészt nem szerettem volna, hogy a pokrócot és törölközőket összepisilje, másrészt higiénikusabbnak tartom, ha pelusban ül le arra a fűre, ahova sokan köpnek/csikket szórnak és hasonlók, illetve homokba, ahol ugyancsak sok dolog megfordul, harmadrészt pedig tanulja meg, hogy szemérmesség is létezik a világon (főleg, hogy mennyi beteg gondolkodású ember van). Ha vízbe mentünk, kapta az úszópelust, amint kijöttünk kapott egy száraz nadrágpelenkát. Nem egy bonyolult dolog.
2015. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!