Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovi, iskola mellett délután...

Kolyokfoglalkoztato kérdése:

Az ovi, iskola mellett délután mennyi idő jut naponta a gyerekekkel közös játékra?

Figyelt kérdés

A házimunka, főzés, kötelező dolgok mellett, mennyi idő, amit egymásra figyelve, játékkal tudtok tölteni?

Mit csináltok ilyenkor együtt?



2023. jan. 31. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nagycsoportos lányom van. Hazajön 16kor az oviból,utána már az övé vagyok.

Uno kártyával szeret nagyon játszani, doble kártyával.

Szoktunk tv-zni is (viasat nature), puzzle kirakózni (150-ig), van kb 100 könyve,szóval azokat nézegetjük. Vagy leülünk rajzolni/színezni. Szereti,ha vele rajzolok.

Jobb időben estig játszóterezünk,mindig máshol,hogy ne legyen unalmas.

Megcsináljuk a fejlesztős házikat (autista).

Szóval elfoglaljuk magunkat.


Szoktunk diszkózni is a hálószobában. Van színes ilyen üvegszálas lámpa, azt bekapcsolom,besötétítek,zene be,és indul a tánc. Ezt is nagyon szereti.

2023. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

1es vagyok. Azt azért a jobb érthetőség kedvéért hozzátenném,hogy a férjemmel váltásban dolgozunk.

Szóval vagy ő dolgozik egy nap,vagy én. Ezért mindig van valaki otthon (a fejlesztések miatt).

Ezért a házimunkát délelőtt megcsinálom,amit kell.


Ennek a beosztásnak van sok előnye,és sok hátránya is.


De ha a férjem van otthon, akkor ő is foglalkozik vele ennyit.

2023. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Suli mellett már semennyi.
2023. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte semmi, de nem a suli miatt. A gyerek hazamegy ebéd után, én viszont csak este 6 körül.
2023. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!