Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi van azokkal a gyerekekkel...

Mi van azokkal a gyerekekkel a bölcsödében, akik nem alszanak délután?

Figyelt kérdés
A kisfiam szeptembertől 26 hónaposan megy majd bölcsödébe. Most majdnem másfél éves, és nagyon afelé tartunk, hogy nem fog aludni délután. Nagy könyörgés után keveset alszik már most is. Biztos nem ő az egyetlen ilyen gyerkőc, én is ismerek másik kisgyereket, aki nem alszik délután, de ők nem járnak bölcsibe. Mit csinálnak ezek a gyerekek, amíg a többiek alszanak? El sem tudom képzelni a fiamról, hogy majd nyugton fekszik, és megvárja az alvóidő végét...
2009. dec. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, úgy fog aludni, mint a kisangyal. Hiszen nyilván más napirend szerint fogtok élni, korábban kell esetleg kelnie, mint eddig. Napközben kifárad a nyüzsgésben, örül majd, ha leteheti a kis fenekét az ágyra és eldőlhet :))Otthon az unokáim sem alszanak, de az oviban simán lefekszenek és végigdurmolják az alvóidőt.
2009. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi gond nem lesz, mert ott minden kisgyereke durmol. :) Ő is azt fogja tenni.
2009. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ezt nem lehet így kijelenteni, hogy biztos aludni fog. Én bölcsődében dolgoztam gyes előtt, és bizony mindig jutott egy-egy gyerek aki "szökőéveben egyszer" aludt el véletlen. Viszont aki nem aludt az kénytelen volt csöndben végigfeküdni az alvásidőt, mert egy miatt nem verhettük fel a másik 15 gyereket. De ne izgulj, ha megszokja, hogy ott neki csendben kell lennie nem lesz gond. Egész mások a gyerkőcök bölcsiben, mint otthon.
2009. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem aludtam soha óvodában. Rémálom volt az egész. Gyűlöltem az óvodát emiatt. Nagyon jó azoknak, akik tudnak aludni, de egy kisgyereket, aki nem tud, órákra egy kiságyba fektetni, ahol jóformán meg se mozdulhat, meg se nyikkanhat...
2009. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam most 2 éves, ő alszik ebéd után a bölcsiben, de kevesebbet, mint a többiek, akkor vagy tényleg eljátszik csendben az ágyában /otthon ez elképzelhetetlen!/, vagy kiviszik a takarítónénik, vagy valamelyik ott dolgozó és a főnöki szobában eljátszik mellettük. ne aggódj, nagyon szeretik ott a gyerekeket, különben ilyen minimális pénzért senki nem vállalná ezt a munkát.
2009. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Azokat megfőzik, és megeszik.
2010. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!