Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyobb 3-4 és fölötti gyereke...

Nagyobb 3-4 és fölötti gyerekekkel együtt szilvesztereztek? Fönt maradhatnak veletek ameddig akarnak? Vagy már délután gyerekpezsgőztök velük?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor nagy buli van. Táncolunk, énekelünk, ökörködünk. Senkinek nem kell idén ágyba bújni, csak a 9 hónaposnak. 11, 9, és 5 évesek a nagyok. Az a helyzet, hogy ők jobban bírják, mint én.
2011. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

lányom 15 hónapos, minden nap 8-kor márágyban van. de van hogy pl délután el kell mennünk valahova és 17-18 között bealszik akkor nem tudom letenni, akkor csak 9-körül megy aludni.


ma délután nagynénihez megyünk majd olyan 18-körül jövünk vissze 1 óra autó út így tuti bealszik. de nem baj, mert örült rakétázás van felénk és lehet így sem tud majd aludni. elvileg a család lesz (anyós, nagyszülök, sógor stb..) de jött volna egy gyereke scsalád, cska ök betegek lettek nagyon ma reggelre. szóval ma remélem olyan 10-ig fent lesz. de majd meglátom mikor mennyire nyafka és akkor megy aludni.

2011. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első válaszoló!

és a kicsit nem ébresztitek fel a tánccal,zenével stb.?

2011. dec. 31. 09:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenkor addig maradtak ameddig akartak, aki kidölt, azt raktuk be az ágyba (3 gyerek)

és nem,akicsi soha nem ébredt fel a zenére,mert megszokták, nálunk soha nem volt "csend, mert a gyerek alszik". Nem csak szilveszterkor van baráti társaság, zene, beszélgetés,nevetés

2011. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, mivel belenőtt a drága. Három bátyja van, alapjáraton egy egész hadsereget képesek megszemélyesíteni. Nálunk az alapzaj egy kisebb oviscsoport zaja.
2011. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam a mamával és a papával lesz itthon (egy házban élünk). Anyum azt mondta, hogy nem kell ma lefeküdnie kötelezően 9-kor, mint máskor. Nézheti a TV-t (bár nem érdekli), gyújtanak csillagszórót, zenét hallgatnak. Én nem bánom, ha itthon lennék, akkor sem dugnám ágyba. Úgyis kidől szerintem 10-felé.
2011. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De amelyik gyerkőc kidől éjfél előtt azzal hogy pezsiztek?
2011. dec. 31. 10:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem pezsgőznek vele, ilyen egyszerű.


Ja, és én sem értem, miért kell hótt csendben lenni, csak mert alszik a gyerek. Ha igazán fáradt, zajban is tud szunyálni - nálunk épp kerítést csináltak, mikor pici voltam, és simán aludtam a betonkeverő-fúró, stb. mellett is.

2011. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát valamikor csak vele pezsizni,nem azért vettem a gyerekpezsgőt,hogy mi igyuk meg...
2011. dec. 31. 10:45
 10/16 anonim ***** válasza:
3 éves és nem fog fent maradni.kapott trombitát meg konfektiket,egész nap bulizgat,este rendezünk neki és magunknak egy kisebb tűzijátékot aztán megyünk fürdeni és aludni.talán majd jövőre már maradhat kicsit tovább de ő igy is 9 körül alszik el,most beteg is,úgy hogy kell neki a hipi.
2011. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!