Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékonyka három éves gyermeked...

Vékonyka három éves gyermeked milyen autósülésben utazik?

Figyelt kérdés

Lányom kb. három éves lesz mikor a tesója belenőne a 9-18 kg való autósülésbe.( a 9 kg-ot is csak másfél évesen érte el) És itt a dilemma...Most két éves múlt a lányom, 11 kg, nem hiszem, hogy 3 éves korára elérné a 15-öt. Viszont szép magas kislány...Vajon vegyek neki nagyobb ülést vagypedig a tesónak is vegyek egy ugyanolyan kategóriájút majd? A biztonság híve vagyok, most sem gagyiban ül (nem is volt olcsó), és tudom addig még sok idő eltelik de valahogy ez a kérdés nagyon foglalkoztat.

Ti hogy csináltátok?


2010. okt. 4. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon "egyszerű", olyat kell venni, aminek állítható a háttámla szélessége.

Pl: britax evolva 9-36 kg, kiddy comfort pro 9-36 kg

2010. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a magasságot nézd, mint a súlyt, ha túlnövi magasságra, már nem jó. Az én kisfiam 14-15 kg, de magasságra már rég túlnőtte a 9-18-as ülést. 3 éves.
2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!