Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2,5 éves gyerekednek hány...

2-2,5 éves gyerekednek hány téli kabátot veszel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt vagy hármat fogok venni. Mivel ha kimosom télen nem szárad meg másnapra. És a bölcsibe könnyen összekoszolják.
2010. okt. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2.
2010. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is kettőt tervezek venni.Ma sikerült egyet beszereznem,de majdnem h.lyét kaptam,mire találtam.Ez egyelőre itthon használatos lesz,egy másikat majd "elmenősnek" veszek.

Szerintem is praktikusabb 2 olcsóbbat venni,mert hamar piszkolódik és télen nehézkes a szárítása.

2010. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2 vastag kabátja van, 1 egybeoverall, meg egy 2 részes. Tavaly is kellett ennyi, főleg mikor már hó volt, és vízes lett az egyik, stb....
2010. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tavaly nekunk is 2 volt,de mind a ketto világos,így sokat mostam,de most vettem neki egy sotétet,ami nem olyan kényes,de nem tudom,hogy elég lesz-e. Kíváncsi voltam,hogy mások mennyit vesznek, koszi a válaszokat!
2010. okt. 5. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!