Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma már téli kabátot adtok a...

Ma már téli kabátot adtok a gyerekre? Hány foktól kell a téli?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam rá téli kabátot.Nem volt még felénk olyan hideg.Meg egész hétre napsütést mondott a tv.

Kiszoktam menni reggel és ha nagyon hideget érzek akkor maj adok rá.

Más írta hogy már harisnyát is adott.Én pl még csak zoknit adtam.

2011. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én már két hete azt adok.
2011. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én már a vékonyabb télikabátot adom a fiaimra egy ideje.

A vékony átmeneti kabát azért már nem elég szerintem, én is fáznék benne, így én is a vékonyabb télit hordom.

2011. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azért, mert új a télikabátja (neki legalábbis új) és most nagyon tetszik neki. AMúgy mivel mindig melege van, elég lenne a bélelt átmeneti kabi.
2011. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én adok rá kabátot,de nem az az igazi téli kabát, hanem vékonyabb.Alá póló,pulóver és kész. Mindig kéredzem nem fázol?

De úgy vagyok vele ,ha egy kicsit fázik az kisebb baj ,mint ha meg izzad és levetkőzik és meg betegszik ,mert a ruhája izzadt.

2011. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A téli dzsekijét hordja, csak nincs úgy aláöltöztetve, mint télen. Az átmeneti kabátja nagyon vékony, nincs semmi bélése, azt már hidegnek érzem, de nem fogok két hét kedvéért sokezret költeni egy vékonyabb béléses kabátra.
2011. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap már én is radtam a télit mert 3 fok volt nálunk:((2 éves hosszú újjú bady,vékony hosszú újjú felső,pulcsi kabát.+harisnya.Én már régóta adok harisnyát mert szinte mindnehova biciklivel megyünk és az én lábam is fázik holott én tekerek:)))De nem vettem volna észre hogy túl lenne öltöztetve,pedig nekem mizzadós fajta.A sapkával vagyok mindig bajba,mert ha vékonyat adok rá akkor hideg a füle,ha közepes vastagut akkor meg csurom víz a haja mire haza érünk:((Én is kimegyek és úgy szoktam eldönteni mennyire van hideg nem a hőmérőt nézve:))
2011. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is a vékonyabb télikabátot adom rá, egyszer kapta a vastagot sétához, hát szegénykének nagyon melege volt. Séta közben kisütött a nap, és még a kabát is vastag volt:(

Az átmenetit már vékonynak tartom, és a pufi mellényt is.

Sajnos olyan idő volt idén, hogy az átmeneti kabátot szinte nem is hordtuk.

2011. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rétegesen öltöztetem, body, rá hosszúujjú felső, kardigán vagy kötött pulcsi, és legfölül átmeneti kabát. Jobb időben vékonyabb kabát, hűvösebben polár. De ő nem fázós típus.
2011. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már azóta szinte azt adom rá, mióta bejött a hideg. Az átmeneti kabátját kinőtte, újat most nem akartunk venni, majd tavaszra. Kevesebb ruhát adok alá. Viszont szerintem ez annyira gyerekfüggő, illetve attól függ, hogyan szoktátok meg. Vannak fázósabb gyerekek és vannak olyanok, akik nem fáznak még egy szál pulcsiban sem. Mi valahogy nagyon figyelünk rá, sokszor már túl is öltöztetjük, férjem ilyen inkább, így mivel ezt szokta meg, nem kezdem el gyengébben öltöztetni, mert akkor meg megfázik. Szerintem ma elég hűvös van, legalábbis ez a nyirkosság és a szél miatt én eléggé fázom. Lehet, hogy fokban nincs hideg, de az érzet mást mond.
2011. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!