Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek lehet étterembe...

Szerintetek lehet étterembe vinni kisgyereket vagy gyerekeket ?

Figyelt kérdés
Olvastam van ahol nem szeretik őket ha bent vannak akik hangoskodok
2023. febr. 15. 08:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
71%

A fiam 1,5 éves volt tavaly, mikor lagzin voltunk, mi a nagyinál hagytuk, de egy másik pár hozta a szintén hasonló korú fiát. Na, pl. annak sem volt semmi értelme, az egész szertartás alatt messze kellett sétálgatni vele, bent a teremben ordítva sírt, hisztizett egy sort, menni kellett vele ki meg mindenhova, a vacsi közben dettó, nem akart megülni annyi ideig, az anyja egy tányér kaját nem tudott nyugalomban megenni.


Pedig szóltak rá, csitítták, de erre mondom, hogy egy 1,5-2 éves gyerekek aztán magyarázhatod, hogy olyan helyen vagyunk, ahol illik viselkedni, nem fogja fel. Persze, lehet, hogy nem tudták kire bízni a gyereket, de ha ugyanezt csinálta volna egy étteremben, szerintem mindenki kikészül, a szülők is.

2023. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez inkább veleszületett habitus, mint nevelés kérdése. Van gyerek, akivel simán lehet, van akit kis kreativitással le tudsz foglalni, és van reménytelen eset. Az én fiam speciel nyugis, de ez nem az én érdemem.
2023. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva nekem nem az az elsődleges szempont, hogy mások majd mit szólnak, hanem hogy a kisfiamnak (2,5) mennyire lesz frusztráló, ki fogja-e bírni a várakozást, szóval megéri-e a macerát az élmény. Nyilván nem véletlen, hogy sok kisgyerek türelmetlen, sír, rohangál stb az étteremben, az az egyszerű oka van, hogy a szülők nem vették figyelembe az ő igényeiket, amikor az étteremben evés mellett döntöttek (és aztán ennek következményeit pedig a többi vendég szenvedi el, na meg ugye a gyerekek).
2023. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 2 éves és - lekopogom - eddig nem volt vele gond az étteremben. Pedig igen aktív, érdeklődő gyerek. Szerencsére az érdeklődése az ételek iránt különösen nagy, így amíg kihozzák, sétálgatunk, utána pedig úgyis eszik vagy beszél, mindenesetre meg szokott maradni a székében, amíg én megeszem a sajátomat.
2023. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud viselkedni, akkor miért ne. Ha tudod, hogy nem tud viselkedni és nem tudsz rá hatni, akkor gáz, mert zavarni fogtok másokat. Ha tudod, hogy nem tud viselkedni és még arra sem veszed a fáradtságot, hogy fegyelmezd, mert rá sem bagózol, akkor meg el kell süllyedni. Az, hogy a három opcióból rád melyik vonatkozik, azt nem tudom, de ezt a három kategóriát szoktam én is látni. Borzasztó, amikor rá se szól a szülő.
2023. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!