Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek lehet étterembe...

Szerintetek lehet étterembe vinni kisgyereket vagy gyerekeket ?

Figyelt kérdés
Olvastam van ahol nem szeretik őket ha bent vannak akik hangoskodok
2023. febr. 15. 08:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
38%

Ne hangoskodj!

Egy mondat nem megy?

2023. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Klasszikus étterembe, ha nem gyerekbarát, nem viszek gyereket. Pedig tud viselkedni, de azért órás várakozás nem túl gyerekbarát program. Plusz mi is azért megyünk hogy nyugiban kikapcsolódjunk. És igen, ha rossz passzban van, rohangál vagy visít, az marha zavaró.
2023. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez gyerekfüggő. Az én fiam nagyon eleven, mozgékony, nem is szeret sokáig megülni a székben (2 lesz), vele tuti nem mennék étterembe, mert nem akarom evés közben csitítgatni és a hisztijét hallgatni.


De pl. az unokatestvére meg az a típus, akit leültetsz és ottmarad csendben, vele simán elmennek a szülei, mert meg fog ülni szó nélkül, szégyellős is, ezért csinálni sem mer semmit máshol.


Úgyhogy ez a gyerektől függ.

2023. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Mi járunk étterembe, MERT nem hangoskodnak. Ha üvöltenének, törnének, zúznának, rohangálnának, az minket is zavarna. Nagyobbikunk auti, őt még jobban zavarja a zaj.

Egyébként azt nem mondom, hogy minden héten megyünk, de jellemzően nyaralások alkalmával, amikor 2 hétig egyfolytában mindig máshol eszünk, se volt még sose baj. Már 7 és 3 évesek, csecsemőként is mentünk.

2023. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Mi pici korától járunk a lányunkkal. Ugyanis szeretünk étteremben enni.

Nem fogunk megállni egy sarki büfénél,mert gyerekünk van....


Nagyon jól elvolt az etetőszékben (mindenhol van), lehet kitalálni dolgokat,amik lekötnek egy kisgyereket.

Mostmár nagyobb,már szépen elmagyarázzuk neki, hogy kell viselkedni.

99%-ban mindig szépen viselkedett, az az 1% meg belefér.

Annyit hangoskodnak a felnőttek is. Sőt!


Ráadásul a mi lányunk autista, tehát extra odafigyelés,tervezés,empátia kell hozzá. De megoldjuk.

2023. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
5 vagyok. Azt azért hozzátenném,hogy a lányunk nem szaladna el soha tőlünk. Nem rohangál. Kb matrica.
2023. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy vannak pozitív dolgok is nem csak negatív
2023. febr. 15. 08:20
 8/35 anonim ***** válasza:
65%

2 eleven gyerekünk van (1 és 4 évesek).

Rengetegszer voltunk velük étteremben. Csak mi 4en is, vagy nagyobb társasággal is.


Annyi, hogy nem ilyen "elit" helyekre megyünk, ahol kb ha levegőt veszel is kinéznek, hanem "átlag embereknek" valóba.

2023. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a szülőnek kell mérlegelni.

Én jártam már úgy, hogy elszakadtunk a picitől végre, mamizott, mi elmentünk.egx romantikus vacsira, amin végig azt kellett látnom/hallgatnom, hogy másnak a gyereke visít, rohangál. A szülők meg természetesen lese szarták, néha néha odaüvöltöttek, de elvoltak maguknak. Na az ilyennek nem szabad.


Én a saját fiamat is pont ezért nem viszem el ilyen helyre, mert egy kis sajtkukac.


De a nővérem fia az teljesen más személyiség, őt simán elmerném vinni, csendesebb, megtud ülni a kis fenekén.


Egy épeszű szülő tudja mérlegelni, hogy eltudja-e vagy sem.

2023. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Mi hármasban még nem sokszor voltunk étteremben, előtte is ritkán jártunk, nálunk ez mindig nagyobb családi program volt. A kisfiunk se az a fajta, aki megül a fenekén, de így mindig volt, aki mászkált vele. Nem rohangál, inkább olyan felfedező típus, mindent megnéz, mindent megkérdez, “elcsábítja” a pincérnőket… aztán ha megjön az étel, szépen megeszi és ennyi.

Amikor hármasban voltunk, vittünk neki autót, azzal szépen eljátszott az asztalon. 3 éves most, legelőször 10 hónaposan a keresztelőjén volt étteremben.

2023. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!