Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-5 éves gyereked is állandóan...

3-5 éves gyereked is állandóan kiborít mindent?

Figyelt kérdés
Egy nap egyszer tuti kiborít valami a 4 éves gyerekem. Innivalót, vizet, ivójoghurtot, akármit. Ez nálatok is így megy?
2023. febr. 28. 09:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Régen én is mondtam hülyeségből, de nem valószínű.

Óvodában semmi gond vele, bölcsiben is leköthető volt, minden véleményben ezt írták. Most is végig ült egy 50 perces bábelőadást csendben, 2-3 órás repülőutat is végigülis, leül mesét nézni, leül mesét hallgatni, szóval ha az lenne ezek se nagyon mennének.

Rendet tart a dolgai közt meg a szobájában nagyon is.

Szóval amúgy nem nagyon jellemzi ami az ADHD-sokat.

2023. febr. 28. 10:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább az "én, én én" korszak miatt van. Mindent önállóan akarnak ezért kikapja a kezemből, vagy közben meglát valamit azt is ő akarja csinálni
2023. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, dettó. Ő főz, ő pakolja a mosógépet, ő önt magának gyümölcslevet, ő bontja ki az actimelt, ő tölti meg a kulacsot, mindent ő
2023. febr. 28. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
15 éves, már kevésbé, de még előfordul. Semmi idegrendszeri baja nincs, nem is volt, kicsit ügyetlen. Pl labdajátékok sem mennek neki, a szem-kéz koordinációja nem az igazi. Járt sokféle sportra, táncra is, az fejlesztett rajta egy kicsit, de ez egy adottság is. Amúgy jól tanul, rajzolni is szépen rajzol.
2023. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!