Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek kisfiamnak karácson...

Mit vegyek kisfiamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz 16 hónapos a kisfiam.egyszerűen nem tudom h mit vegyek neki.anyuéktól autót kap,igy azt nem akarok neki venni.mikulásra kap formabedobót,mert az nincs még neki.

kérlek segítsetek.egyszerűen nem tudom.

előre köszönöm


2010. okt. 15. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
fakocka, gyurma, olyan szonyeg, amire vizzel lehet rajzolni, szinesceruza, hangszer
2010. okt. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek voltak eddig ill. lesznek idén: mesekönyvek, FP tanuló kutyus, Duplo, tricikli, szánkó (kétszemélyes, háttámlás, mert hamarosan érkezik a tesó), varázstábla (az, amit lehúzol és újra rajzolhatsz rá), sátor, talicska, homokozó és készlet, óriás buborékfújó (ez egy pár forintos tétel, de nagyon odáig van érte, persze leginkább én kezelem), seprű-lapát (előszeretettel utánoz), autó, motor, "trón" bili; állatfigurás, hangot adó plüss hátizsákot is kapott, abban hurcolja a kedvenc játékait.

Most a Rossmann-ban lesz a héten fürdőszobai szappankréta, amivel firkálhat a csempére, olyat is veszek (már összefirkálta a fél lakást elcsent tollal meg rendes krétával, nem győztem takarítani, ezzel most nyugodtan játszhat).

Vettem falmatricát, bár az nem játék, mégis benne volt a "csomagban", szépen elmagyaráztam, hogy együtt kidekoráljuk a szobáját. Annyira tetszett neki! :) Azóta is megsimogatja a kutyust, lepkéket a falon.

Bár lányom van, most lesz 2 éves, de szerintem ebben a korban még mindennel eljátszanak. Nekünk vannak kisautóink, repülőink is.


Ha eszembe jut még valami, megírom.

2010. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ugyan ennyi idős mint neked és rengeteg ajándék közül a gyerek sátor tetszett neki a legjobban. Totális siker és nem túl drága.
2010. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat.a hintaló nem rossz ötlet.a triciklién szokott üdögelni,meg kalimpál rajta össze vissza,és lehet akkor a hintaló is bejönne,de félek h nem tud rá felülni és akkor biztos hiszti lesz.tudom h majd megtanul,de addig egész nap állhatok mellette,h fel le vegyem rakjam őt.na mindegy.még egyenlőre gondolkozom mi legyen.

köszönöm még1x a válaszaitokat

2010. okt. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!