Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós kisfiamnak mit vegyek...

20 hós kisfiamnak mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fischer Price ugráló zebrára gondoltam,de nem tudom megéri megvenni. Van neki nagyon sok mindene,ezért szeretnék ötleteket.
2009. nov. 30. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiam 22 hós. szeret rajzolni táblára, kockákból építeni, hintaszéken hintázni, imád motorozni, csúzdázni.
2009. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen puzzle könyvek, hat darabos, a fiam a kétéves szülinapjára kapott kettőt, nagyon ügyesen rakosgatta őket. És szépek a mesék is meg a képek is benne. Kapott még hat darab pingponglabdát, az volt hónapokig a kedvence. Hiába olcsók, szerintem ötletesebb mint egy drága játék ami csak egy dolgot tud. Kapott még meséskönyveket, matricás könyvet, imádta beragasztani őket. Szánkótok van már? Az idén azt kap, három éves. Aztán vannak még azok a puzzle szőnyegek, nem tudom, mi a neve, a GUliverben szokott lenni, aztis imádta kétévesen. Remélem, adtam jó ötletet. Sok sikert!
2009. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
LEGO
2009. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a lányom 21 hós lesz karácsonykor. Kap majd Tescos fa vasútat vonatokkal; fa kockakirakót, 3 rúdra lehet ráhúzni őket(Eichorn); szárogatót (Mulunguból) csipeszekkel; könyvet, filcből varrok neki almát, babánt, epret, répát, fánkot, krumplit, kenyeret, stb. és ehhez vettem egy kis fonott kosarat; fa mágneses horgászjátékot (Regioból), Babís first puzzle (Regiobol). A többi nem jut eszembe. Persze ezt nem mind tőlem és Apukájától hanem a családtól kapja.

A zebrán árán több szintén értelmes játékot tudnál neki venni szerintem. Én úgy gondolom nem éri meg.

2009. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!